Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a takie pytanie jak tak ciężko wyciąć ta szybkę to jak ktoś kupi komplet z trójkątami to nie lepiej stara wybić ? :decayed:

ale i tak reszte bedziesz musial wyciac, najwiekszym problemem jest wyciac stara szybe i nie pociac uszczelki...
Opublikowano

a stara uszczelka bedzie potrzebna ?

Opublikowano

a stara uszczelka bedzie potrzebna ?

a na czym położysz tą szybę :?:

a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna :cool1: ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie:

Opublikowano

no a uszczelka z dawcy ? przecież ta pod chrom ma jakies zaczepy ?

Opublikowano

a stara uszczelka bedzie potrzebna ?

a na czym położysz tą szybę :?:

a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna :cool1: ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie:

zle kolego mowisz, bo uszczelka jest razem z szyba, i salosc sie wkleja, [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________

no a uszczelka z dawcy ? przecież ta pod chrom ma jakies zaczepy ?

dokladnie jest inna niz ta bez, ale czy tak czy siak nie bawil bym sie w wybijanie jej... wiesz jak jest jak ktos szybe wybije potem ciagle gdzies beda szkla, malo tego i tak musisz najpierw zdjac plastik ze slupka, szkla moga powpadac w otwory do sierodka karoseri a potem dzwonic na nierownosciach.... ogolnie ja bym sie nie odwzyl wybic, wolal bym jechac do szybiarzy zeby tylko je wycieli...

Opublikowano

nie dość że chcą koło 100zł to jeszcze nie daje gwarancji że nie uszkodzi lakieru :kwasny:

Opublikowano

nie dość że chcą koło 100zł to jeszcze nie daje gwarancji że nie uszkodzi lakieru :kwasny:

:wallbash:

Opublikowano

Panowie wycięcie nie jest wcale takie straszne, jak ja wyciąłem to każdy wytnie, trzeba tylko odpowiednią żyłkę do wycinania, ja kupiłem u gości którzy zajmują się szybami samochodowymi poza tym nie ma żadnego sensu wybijanie szybki

Opublikowano

Panowie wycięcie nie jest wcale takie straszne, jak ja wyciąłem to każdy wytnie, trzeba tylko odpowiednią żyłkę do wycinania, ja kupiłem u gości którzy zajmują się szybami samochodowymi poza tym nie ma żadnego sensu wybijanie szybki

będę musiał coś pomyśleć i chyba wyciąć sam a potem pojechać wkleić do nich chyba że też wklejaliście sami ?

Opublikowano

jak juz wytniesz to i wkleisz...

Opublikowano

jak juz wytniesz to i wkleisz...

jakis dobry klej :?:
Opublikowano

ja juz dokladnie niepamietam ale chyba wklejalem na klej do szyb bola, taka tuba na pistolet od silikonu, i jeszcze musisz jakis podklad zalatwic i przetrzec przed klejem...

Opublikowano

ja juz dokladnie niepamietam ale chyba wklejalem na klej do szyb bola, taka tuba na pistolet od silikonu, i jeszcze musisz jakis podklad zalatwic i przetrzec przed klejem...

lakier drzeć trzeba ? i podkładem malować? :disgust:

Opublikowano

nie, nic nietrzeba drzec, to jest taki podklad za czysci powierzchnie i odtluszcza (chyba) zeby klej jepiej sie trzymal, poprostu smarujesz nim powierzchnie przed nalozeniem kleju on schnie w pare sekund...

Opublikowano

nie, nic nietrzeba drzec, to jest taki podklad za czysci powierzchnie i odtluszcza (chyba) zeby klej jepiej sie trzymal, poprostu smarujesz nim powierzchnie przed nalozeniem kleju on schnie w pare sekund...

aha rozumiem rozumiem, klej cos takiego http://allegro.pl/boll-klej-do-szyb-samochodowych-szyby-samochodowej-i2073790584.html ?

Opublikowano

yes... klej + primer... ale primer nie byl bola, byl w takiej aluminiowej butelce.... ale mysle ze to jest malo wazne...

Opublikowano

więc muszę teraz poważnie pomyśleć i zrobić :tongue4:

Opublikowano

mysle ze w tym watku masz wszystko co potrzebne do samodzielnego montazu...

Opublikowano

a stara uszczelka bedzie potrzebna ?

a na czym położysz tą szybę :?:

a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna :cool1: ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie:

zle kolego mowisz, bo uszczelka jest razem z szyba, i salosc sie wkleja, [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________

no a uszczelka z dawcy ? przecież ta pod chrom ma jakies zaczepy ?

dokladnie jest inna niz ta bez, ale czy tak czy siak nie bawil bym sie w wybijanie jej... wiesz jak jest jak ktos szybe wybije potem ciagle gdzies beda szkla, malo tego i tak musisz najpierw zdjac plastik ze slupka, szkla moga powpadac w otwory do sierodka karoseri a potem dzwonic na nierownosciach.... ogolnie ja bym sie nie odwzyl wybic, wolal bym jechac do szybiarzy zeby tylko je wycieli...

zgadzam się z Tobą w 100%, ale jak ktoś nie ma ori uszczelek pod chrom, to musi kombinować jak ja :gwizdanie: . Ten chrom położyłem na starej nie przystosowanej pod ori chrom, ale na kleju do szyb,ładnie "posztrabowałem" i na noc zostawiłem :naughty: I prędzej ktoś zdejmie ori chrom z ori uszczelki niż ten mój przyklejony (próbowałem oba przypadki) :kox:
Opublikowano

ja tez nie mialem ori uszczelek tylko wklejalem te listwy na klej i jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.