Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ale my tu mowimo o szybce bocznej (avant) i odpowiednikiem jest trojkont w sedanie , ponoc pod seryjna uszczelke ori chrom nie podejdzie :chytry:

:wallbash: tak, ale mozna ten chrom wkleic tak jak np. ja zrobilem i wyglada jak ori a odchodza koszta szyb :gwizdanie: ty masz juz jakies te chromy? czy szukasz kompletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja ostatnio zakupilem caly zestaw chromu z szybkami zaniedlugo sie za to wezme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale my tu mowimo o szybce bocznej (avant) i odpowiednikiem jest trojkont w sedanie , ponoc pod seryjna uszczelke ori chrom nie podejdzie :chytry:

:wallbash: tak, ale mozna ten chrom wkleic tak jak np. ja zrobilem i wyglada jak ori a odchodza koszta szyb :gwizdanie: ty masz juz jakies te chromy? czy szukasz kompletu?

zapodaj jakies fotki jak ty masz to zrobione ? , mniemam iz w sedanie to robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zajebioza :decayed: ten trojkoncik(nowy) rozni sie wymiarami jakos od starego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zajebioza :decayed: ten trojkoncik(nowy) rozni sie wymiarami jakos od starego ?

nie mam pojecia czy sie rozni bo nigdy go w reku nie mialem, ale skoro po przyklejeniu listwy na stary trojkat wyglada jak w ori to chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zajebioza :decayed: ten trojkoncik(nowy) rozni sie wymiarami jakos od starego ?

nie mam pojecia czy sie rozni bo nigdy go w reku nie mialem, ale skoro po przyklejeniu listwy na stary trojkat wyglada jak w ori to chyba nie

Panowie ja mam ori pod chrom tylny trójkąt i jeśli chodzi o wymiary nie różni się niczym, różnica jest tylko jedna, że dolna linia (tam gdzie jest mała listewka chromu) tego trójkąta nie jest pełna guma tylko jest wyżłobienie z specjalnymi uchwytami na ori listewkę chromową, którą się tam wczepia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli czy ja wczepisz czy przykleisz to i tak efekt ten sam :naughty:

no dokładnie ja pisałem Michałowi wcześniej, że Ty wklejałeś i nie musiałeś mieniać szybki ale osobiście nie widziałem jak to jest w avancie, najprościej do Krychy się odezwać co by podesłał foto tylnej szybki, on tego nademontował się nie raz to będzie wiedział czy można wkleić tylną listwę czy musi być ori szyba tylna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to spoko , nie ma sie czym martwic :D panowie niedlugo bede montowal u siebie te chromki :D to zapodam foteczki jak wyszlo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to głupie pytanie,ale czy w B6 jest z tym tyle samo zabawy co w B5? Mam teraz B6 z chromami którą będę sprzedawał i chciałem wyciągnąć te listwy do mojej następnej B6,która ich nie ma,ale widzę że to masa roboty,w tym przypadku demontaż i montaż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw jak jest w avancie z ta szybka :mysli:

dokladnie tak samo jak w sedanie... :wallbash: tylko, ze wiecej roboty ze wgledu na wymiary tej szyby i pomoc ŻONY w przytrzymaniu szybki bezcenna. Qrcze nie mam fotostory, ale doslownie po kolei jak w sedanie (dzieki temu watkowi :notworthy: ) robilem. Tylko ze ja sam wicinalem se te szybki i potem wklejalem...ogolnie 5-6 godzin roboty i noc na wyszniecie kleju do szyb, wklejanej szybki i naklejanej ori listewki na tej szybce za pomoca tego samego kleju do szyb. I trzyma do dzis, nawet nie podpada ze jest naklejona na uszczelke :decayed: .Co do pytania...bo zapewne zaraz sie pojawi...wycinalem to takim przyrzadem (pozyczonym od kumpla) http://allegro.pl/yato-yt-0659-noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-i1624286431.html

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend w końcu biorę się za montaż mam nadzieję że w końcu znajdę czas bo już nie mogę się doczekać, a rameczki leża już pare tygodni :tongue4: Oby obeszło się bez problemowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: spokojnie dasz radę

Twój audik mnie przekonał do końca więc będzie na Ciebie jak coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wkoncu za to wziolem powiem szczerze ze kupilem specjalnie drut do wycinania szyb a wogole go nie uzylem, zalatwilem sprawe zwyklym nozem do tapet :) chlopaki dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wkoncu za to wziolem powiem szczerze ze kupilem specjalnie drut do wycinania szyb a wogole go nie uzylem, zalatwilem sprawe zwyklym nozem do tapet :) chlopaki dzieki za porady

Wklej fotkę po montażu :good: kolega doda na pierwszą stronę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...