Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

armistead, Ty miales te listwy tylko naklejane, bez zadnego demontazu starych na nitach etc? coś takiego : http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-chrom-obwodki-szyb-tuning-i1420508520.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead, Ty miales te listwy tylko naklejane, bez zadnego demontazu starych na nitach etc? coś takiego : http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-chrom-obwodki-szyb-tuning-i1420508520.html

Tak, coś takiego miałem.

"Gotowo przycięte" a i tak była lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się pochwali iż mój następny pacjent przeżył operacje :> a była to a4 po II lifcie ojca która nie dawno kupił, o fajnym, rzadko spotykanym kolorze :> moja diagnoza była oczywista :> brakuje obwódek szyb, kilka rozmów z ojcem i w końcu udało się go namówić i dal mi ja w swoje ręce, efekt po założeniu jest taki sam jak w moim aucie czyli kox :kox: :kox: :kox:

daje zdjęcia podczas prac, i po zakończonej operacji :kox:

pic0171.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pic0174e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy te listwy bierzecie :wink4:

dla chcacego nic trudnego...

co prawda to prawda, wiem chromy z 2 aut za 300zl w tym jedna w dziale sprzedam siedzi, a roboty z tym na pól dnia a efekt :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do avanta za sama dachowa na allegro chca 400-500zl :shocked:

nie którzy z cenami trochę przesadzają :polew: 300zl to myślę ze cena do przyjęcia, a ty za swoje ile dałeś bo mi pisałeś kiedyś ale wyleciało mi z głowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ciezko mi zliczyc bo ja najpierw kupilem chyba sam dol, potem kupilem caly zestaw za 200 lub 300 zl + przesylka, potem koles cos porypal z przesylka, cos mi tam opuscil, wyslal na swoj koszt (chyba z 2 miechy czekalem) potem pogonilem ta dolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się pospieszyłeś, bo ja dałem za moje 180zl i bylem po nie 20km od Bydgoszczy :gwizdanie: miał byś blisko i jeszcze od kolesia z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jak sie z bydgoszczy na inowroclaw leci po prawej stronie moze?

no tak, w Nowej Wsi Wielkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko jak ja ogarnialem chromy to on jeszcze nie mial tych aut na czesci, a powiem Ci ze jak widzialem na fotce to myslalem ze to chrom na metry :embarrassed: ja bralem bosse od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko jak ja ogarnialem chromy to on jeszcze nie mial tych aut na czesci, a powiem Ci ze jak widzialem na fotce to myslalem ze to chrom na metry :embarrassed: ja bralem bosse od niego

no wtedy nie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sam szukałem tych listew, ale najtaniej co znalazłem do avanta to chcieli 400zł + wysyłka.

A samochód mam w ciemnym granacie, więc myślę, że całkiem fajnie by to wyglądało.

Może poszukam na szrotach okolicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na allegro aut z listwami i pyt sie, na pewno cos w dobrej cenie sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poszukuje już tych ramek. Ori to ori :decayed: Jeśli chodzi o tą ramkę styłu chciałbym ten sam trójkąt wkleic co mam. Uszczelka też może by ta sama czy musi byc z tej ramki gdzie chromy oryginalnie montowane były? Jak kupie chromy bez uszczelki do trójkąta też da sie to zrobic, wklei i gitara?pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poszukuje już tych ramek. Ori to ori :decayed: Jeśli chodzi o tą ramkę styłu chciałbym ten sam trójkąt wkleic co mam. Uszczelka też może by ta sama czy musi byc z tej ramki gdzie chromy oryginalnie montowane były? Jak kupie chromy bez uszczelki do trójkąta też da sie to zrobic, wklei i gitara?pzdr

przeczytaj wszystko od poczatku.....

nie ma opcji przelozyc uszczelki, to jest jeden element szyba+uszczelka, i albo wymieniasz cala szybe na taka z uszczelka pod listwe, albo zostawiasz stara szybe i listwe doklejasz.... oczywiscie o ile nie uszkodzisz uszczelki przy wucinaniu/wyciganiu trojkata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedyś zabierałem się za to ale nie starczyło siły ale po tym opisie znowu się trzeba zastanowić nad tym bo efekt jest nie do opisania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedyś zabierałem się za to ale nie starczyło siły ale po tym opisie znowu się trzeba zastanowić nad tym bo efekt jest nie do opisania :kox:

zabieraj się bo warto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...