Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ponior 19 nie jest taka zła :gwizdanie:

Wiem, wiem, ale wole jednak starsze :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Ponior 19 nie jest taka zła :gwizdanie:

Wiem, wiem, ale wole jednak starsze :kox::polew: :polew:

a jak My o tym to młodsze :>
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ponior 19 nie jest taka zła :gwizdanie:

Wiem, wiem, ale wole jednak starsze :kox::polew: :polew:

a jak My o tym to młodsze :>

pedofil :naughty:

Opublikowano

Ponior 19 nie jest taka zła :gwizdanie:

Wiem, wiem, ale wole jednak starsze :kox::polew: :polew:

a jak My o tym to młodsze :>

pedofil :naughty:

:wink4: cicho cicho :kox:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawnoooo sie nic nie działo, bo byliśmy z dziewczyną na urlopie, było naprawdę mokro :kox::decayed::pali:

IMG_4318.jpg

W międzyczasie przyszło parę gratów do auta :decayed: :

Nakładki progowe z s-lina, moje były w strasznym stanie:

IMG_4333.jpg

Fotele s-line, dzięki Wojtek za szybką wysyłke :hi:

IMG_4334.jpgIMG_4335.jpg

Moje stare będą na sprzedaż, są w stanie dobrym, można je śmaiło zakładać, nic nie jest przetarte, jedynie fotel pasażera ma małe przebarwienie na siedzisku.

Mają schowki w fotelach, tylny podłokietnik z uchwytem na kubki, fotele są podgrzewane. :kox:

IMG_4340.jpgIMG_4343.jpgIMG_4336.jpgIMG_4344.jpgIMG_4339.jpg

Opublikowano

Fotele s-line, dzięki Wojtek za szybką wysyłke :hi:

luzik :wink4:

Podłączyłeś już wszystko jak należy ?

Opublikowano
  • Autor

Fotele s-line, dzięki Wojtek za szybką wysyłke :hi:

luzik :wink4:

Podłączyłeś już wszystko jak należy ?

Fotel kierowcy tak ale w fotelu pasażera brak czarnej wtyczki (czujnik pasów i obciążenia maty), musze to wyłączyć vagiem i chyba będzie ok. :good:

Reszta jak grzanie, elektryka..... działa ok :good:

Opublikowano
  • Autor

Ciul z modami :kox::good: ....ale te nurkowanie :slina:

Fajnie było, dziewczyna nie mogła dojść do siebie ze 2 godziny a to przez to, że praktycznie nie umie pływać. :kox: :kox:

Udało się też kupic jakieś felgi :wink4:, ale musze je doprowadzić najpierw do porządku ;(

Założyłem też diodowe żarówki w miejsce DRL-i. Efekt naprawde super.

SNC00319.jpgSNC00320.jpg

Jeszcze pytanko. Mam fele 8" et32. Założyć oponki 225/45/18 czy 235/45/18. Mam zawieche eibacha więc troszke nisko. :mysli:

Dużo się naciągnie opona 225 na tej feldze.

Opublikowano

czemu ma się naciągać - 225 jest jak najbardziej optymalne dla 8"

jakie rezystory dałeś do drl?

Opublikowano

jakie rezystory dałeś do drl?

też mnie to ciekawi, zapodaj linka skąd masz te ledy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czemu ma się naciągać - 225 jest jak najbardziej optymalne dla 8"

jakie rezystory dałeś do drl?

Nie będzie nic obcierać ta fela przy tej oponie i et32???

Rezystor widać na pierwszym zdjęciu w prawym górnym rogu. Były w komplecie z diodami. Kupiłem je od kumpla we Wrocławiu.

Błędu na fisie nie ma narazie :good:

Opublikowano

nie będzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie będzie :wink4:

ok tylko nie wiem czy dać opony 235 zalecane czy 225 :mysli:

A diody są te tylko ja zapłaciłem inaczej :decayed:

http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i1775522471.html

Opublikowano

przy 235 może ocierać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przy 235 może ocierać :wink4:

Czytałem troche na forum ale różnie ludzie piszą.

Ok czyli szukam opon 225/45/18. Dzięki. :hi:

Opublikowano

spoko - 225 przy quattro i takich mocach jest optymalne :wink4: sam mam 235, ale przy zmianie opon wróci 225 :)

Opublikowano

Ja mam 225/40 i jest idealnie ale powyżej 200ps lepiej 235/40 albo 225/45 :wink4:

Opublikowano

Też mam 225 i przy 200KM wystarcza, przy 235 spalanie podskoczy i z tego co słyszałem bardziej w koleinach nosi

ps. Ponior jakich opon szukasz, bo może pomogę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.