Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo głupotą jest jazda na 235 nawet przy 300 ps

Nie jeden miał, jeździł i nikt nie narzekał, więc bez przesady, to nie są wyścigówki, tylko zwykłe auta

Opublikowano
  • Autor

Też mam 225 i przy 200KM wystarcza, przy 235 spalanie podskoczy i z tego co słyszałem bardziej w koleinach nosi

ps. Ponior jakich opon szukasz, bo może pomogę :)

Sam nie wiem jakich opon szukam, dopiero bede fele malował, nad oponami sie nie zastanawiałem jeszcze. jak coś to daj cennik na pw :decayed:

Bo głupotą jest jazda na 235 nawet przy 300 ps

Nie jeden miał, jeździł i nikt nie narzekał, więc bez przesady, to nie są wyścigówki, tylko zwykłe auta

Ale na wlepce przy drzwiach mam jak byk 235 zalecane. :gwizdanie: Przy tym et felgi założe chyba jednak 225/45/18. Czas pokaże :kox:

Opublikowano

Na wlepce może i jest, ale nie mamy dróg prostych jak stół, więc po co się męczyć i po co męczyć auto?

Już nie jeden stwierdził że różnica w komforcie jazdy przy 235 a 225 jest ogromna, a co się stanie gdy będziemy jeździć na 225? NIC

Opublikowano

Założyłem też diodowe żarówki w miejsce DRL-i. Efekt naprawde super.

SNC00319.jpgSNC00320.jpg

Diody na rezystorach ?

EDIT sprki już widzę że są :embarrassed:

Opublikowano

ja bym wolal zalozyc 235, przy tym ET auto Ci sie za***iście poszerzy wizualnie :)

ale przy 225 rzadziej bedzie ocierac pewnie... no i gorzej chronic rant felgi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś miałem okazję zobaczyć autko w realu i naprawdę super :shocked: nie ważne na jakich oponach :kox:

Dzięki za foteliki :good:

Opublikowano

Założyłem też diodowe żarówki w miejsce DRL-i. Efekt naprawde super.

SNC00319.jpgSNC00320.jpg

Diody na rezystorach ?

EDIT sprki już widzę że są :embarrassed:

Gdzie kupiłeś te ledy? Świecą fajnie :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś miałem okazję zobaczyć autko w realu i naprawdę super :shocked: nie ważne na jakich oponach :kox:

Dzięki za foteliki :good:

Szybko dojechaliście :>

powodzenia w zakładaniu :hi:

Gdzie kupiłeś te ledy? Świecą fajnie

od kumpla we wrocławiu, ma na allegro, użytkownik netcars.

Nawet błąd żarówki przestał się pojawiać jakies 2 dni temu :good:

mam nadzieje, że więcej go nie będzie :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Twój furak KOZAK! :hi::good:

Opublikowano
  • Autor

Przyszły listwy s-lina od Piotrka :hi:

Pytanie czy dać je na czarno, czy w kolor auta.

IMG_20111014_114919.jpg

Ma ktoś może zdjęcie niebieskiego a4 z czarnymi listwami :kox::cool1:

Opublikowano

Ja miałem od S6 robić na czarne piano ale jednak idą w kolor auta.[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 12:10_________________________________________________Tu jest jedna niebieska w kolor

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-avant-listwy-na-drzwi-i1833005637.html

Opublikowano

Przyszły listwy s-lina od Piotrka :hi:

Pytanie czy dać je na czarno, czy w kolor auta.

IMG_20111014_114919.jpg

Ma ktoś może zdjęcie niebieskiego a4 z czarnymi listwami :kox::cool1:

tylko czarny :good:
Opublikowano
  • Autor

Założe te czarne i zobacze wizualnie jak to wyjdzie. :decayed:

Jak na czarno to w mat trzeba dać, ale coś czuje , że w kolor będą malnięte. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Narazie jest 2:2 zobaczymy dalej :decayed:

Jak będą zdania podzielone to dam jedną strone w kolor a druga w czarny mat. :kox:

Opublikowano

S4 na czarno pasuja, s-line nie, bo sa zbyt delikatne. Tylko kolor.

Opublikowano

S4 na czarno pasuja, s-line nie, bo sa zbyt delikatne. Tylko kolor.

Dobrze mówi :good: ja też miałem na czarno robić ale od allroad są bardziej wystające jak w S4 ale jednak padło na S6 a one mniej wystają tak jak s line w B6 czy B7 jeden pies :)

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglądają czarne na aucie i powiem, że nie podoba mi się :thumbdown:

Idą w kolor. :decayed:

IMG_20111014_171002.jpg

IMG_20111014_171217.jpg

Opublikowano

Ni w d*pę nie pasują do niczego :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.