Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejka S-line za zegary .


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dokonałem zakupu naklejeczki nz zegary http://www.allegro.pl/item266234634_naklejka_audi_s_line_na_zegary_.html

Co myslicie na ten temat warto naklejać ? Czy nie bedzie trąciło wioską?

Jakość naklejki ocenie jak przyjdzie , ale po mojemu z ramkami na zegary powinno wyglądać ładnie :rolleyes:

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka fajowa, a masz coś w :a4fan: zmienione pod wersje S-line?? Jeśli tak to możesz śmiało kupić, a jeśli nie to może być trochę wieś. Ale jak kupisz ja i przykleisz to zawsze możesz powiedzieć że masz zegary od S-line.

Ja i tak bym ją kupił :> bo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka juz zakupiona pare minut temu .

Od S-line nie mam jeszcze nic bo dopiero zaczynam kolekcjonować - ramki na zegary , zderzaki , progi od S ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz chociaż kierę od S-a w środku to chyba tragedii nie będzie :tongue4: A taka naklejka może Cię dowartościować :D Żartuję... Naklejka wygląda fajnie, ale za taki rozmiar płacić 25 zeta!!! Nie szkoda Ci kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kiere mam tą nowszą 4 ramienna , ale będe cudował z innymi dodatkami od S-ki..

Kasy nie szkoda ..jak mam przepić to wole coś do furacza kupić :D A tak na serio to i tak nie bede jej narazie zakladał chyba bo nie zaczne od d*py strony .. dozbieram wiecej elementów i powolutku cos sie wymodzi ..tylko ze przy zakładaniu ramek i to przydało by sie przykleić :mysli: Bo roboty w ..

Ale ogólnie kminia niezła nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda... Słuchaj, a te ramki za zegary już kupiłeś? Bo ja planuję kupić... Widzę że jesteś z Lubartowa, to może zamówimy razem? Może ktoś ode mnie jeszcze będzie chciał, przesyłka tańsza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będe cudował z innymi dodatkami od S-ki..
mam kompletny znaczek na grill o S4 jakbyś chciał-to pisz oddam za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką naklejkę tylko że S4 i całkiem nieźle się prezentuje. Zobacz w dziale moje audi tam dawałem zdjęcia moich zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te naklejeczki wyglądają - bardzo fachowo, chyba by mi sie widzały u mnie ( ale muszę przemysleć ).Ale sama naklejka wygląda :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda... Słuchaj, a te ramki za zegary już kupiłeś? Bo ja planuję kupić... Widzę że jesteś z Lubartowa, to może zamówimy razem? Może ktoś ode mnie jeszcze będzie chciał, przesyłka tańsza... ;)

Z miłą kurde chęcia bym zamówił w grupie tylko jest motyw ze ja w tym tygodniu spadam do Włoch i wróce dopiero przed świętami ..a w Lubartowie jestem tylko w weekendy ..raczej :drunk:

Chyba zeby dało to jakoś przeciągnąc do grudnia ? :mysli:

Kmina niezła :D jak już coś zrobisz to pochwal się fotkami.

Ok :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda... Słuchaj, a te ramki za zegary już kupiłeś? Bo ja planuję kupić... Widzę że jesteś z Lubartowa, to może zamówimy razem? Może ktoś ode mnie jeszcze będzie chciał, przesyłka tańsza... ;)

Z miłą kurde chęcia bym zamówił w grupie tylko jest motyw ze ja w tym tygodniu spadam do Włoch i wróce dopiero przed świętami ..a w Lubartowie jestem tylko w weekendy ..raczej :drunk:

Chyba zeby dało to jakoś przeciągnąc do grudnia ? :mysli:

No jasne! Ja popytam znajomych z mojej okolicy, może ktoś też będzie chciał, to się dogadamy jeszcze... Jak wrócisz to napisz do mnie na priv, a to że w Lubartowie jesteś na weekendy to nie problem... Ja często właśnie na weekendzie jadę do domu przez Lubartów, więc się dogadamy :wink4: A tak jeszcze co do tych Włoch... W którą ich część jedziesz? Północ południe? Teraz już muszę spadać, ale będę wieczorkiem na forum to ustalimy dokładniej co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx

No to gitara ... w takim razie ja sie pisze na ten interes z ramkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka fajnie wyglada na zegarach, też chciałem sobie ją kupić, ale jakoś tak mi schodzi...

przyślij fotki, jak ją nakleisz... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka fajna tylko ciekawi mnie dlaczego przesyłka 4,30 ????

zdzirusy cholerne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka fajnie wyglada na zegarach, też chciałem sobie ją kupić, ale jakoś tak mi schodzi...

przyślij fotki, jak ją nakleisz... :thumbup:

Fotki będa na pewno .. naklejka bedzie przy okazji wkładania ramek :thumbup:

naklejka fajna tylko ciekawi mnie dlaczego przesyłka 4,30 ????

zdzirusy cholerne!!!

Takie walenie w ch..ja .. dorabia na przesyłce ..jakby ludzie nie wiedzieli ile kosztuje list polecony :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka fajna tylko ciekawi mnie dlaczego przesyłka 4,30 ????

zdzirusy cholerne!!!

ja zapłaciłem 10zł za pobraniem :bicz2:

604c465704bd1466m.jpg a176d8236d93d0d7m.jpg a146fd7cbcf0f4cdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froger34

Ładnie Ci to wodzu wyszło . Nie bałeś sie ze krzywo nakleisz ? :polew: Ja mam pełny Fis i 4 zegary .. jak ubiore w ramki + naklejeczka to bedzie bingo :th: Do tego coś jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...