Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Jakie cześci wybrać do wymiany rozrządu ORI czy zamienniki ?


carles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się zapytać które części wybrać do wymiany rozrządu te oryginalne czy zamienniki firm np. SKF, Conti, Hepu itp. ?

Pytam ponieważ ceny rozrządu i pompy różnią sie nieznacznie, największa różnica występuje przy pasku wielerowkowym i jego rolkach i napinaczach.

Poniżej wklejam link do części które są mi potrzebne do wymiany i ich cenami:

-oryginalne ----> http://bit.ly/fB1SI9

-zamienniki:

  • rozrząd kpl. bez pompy wody 550 zł (SKF)
  • pompa wody 169 zł (Hepu)
  • pasek na klimatyzację 52 zł (Conti)
  • rolka zwrotna 9 zł (Ruvil)
  • rolka napinająca 90zł (Ruvil)

RAZEM -------> 910 zł Brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz z ASO zawsze to ori i kiedyś przy odsprzedaży pokażesz rachunki z ASO a na to ludzie przychylnie patrzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie u kolegi TOM 77, tez bedzie ori i w dobrej cenie, dział rabaty i promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie u kolegi TOM 77, tez bedzie ori i w dobrej cenie, dział rabaty i promocje

była w ASO akcja promocyjna nie wiem czy jeszcze jest, a ja nie to jak najbardziej tom77 :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeśli chodzi o ASO to nie ma akcji promocyjnej :( przynajmniej jeśli chodzi o ASO na Karkonoskiej we Wrocławiu. Chyba wybiorę zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi, przecież oryginały to nie są tez produkcji Audi tylko jakiś podwykonawca więc jak najbardziej rolki SKF lub INA (chyba takie daje producent na pierwszy montaż) , pasek Contich lub gates i będziesz miał jak oryginał oczywiście jak cena w ASO jest podobna to ja bym brał ASO bo tak jak pisałem wcześniej przy odsprzedaży będziesz mógł powiedzieć że na ori częściach był serwisowany...[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________ps. w ASO skoda/vw/seat też możesz kupić oryginały do Audi a ceny mogą się znacząco różnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi, przecież oryginały to nie są tez produkcji Audi tylko jakiś podwykonawca więc jak najbardziej rolki SKF lub INA (chyba takie daje producent na pierwszy montaż) , pasek Contich lub gates i będziesz miał jak oryginał oczywiście jak cena w ASO jest podobna to ja bym brał ASO bo tak jak pisałem wcześniej przy odsprzedaży będziesz mógł powiedzieć że na ori częściach był serwisowany...[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________ps. w ASO skoda/vw/seat też możesz kupić oryginały do Audi a ceny mogą się znacząco różnić

dokładnie

kpl.rozrząd INA + pompa Ruville to koszt około 570zł i masz jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...