Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

proszę o poradę dziśaj mnie zaskoczyła moja :audi:

po odpaleniu zaraz gaśnie

Opublikowano

Witam :hi:

proszę o poradę dziśaj mnie zaskoczyła moja :audi:

po odpaleniu zaraz gaśnie

kontrolka immo nie miga przypadkiem??
Opublikowano
  • Autor

wszystko jest ok po odpaleniu 4sekundy i gaśnie

Opublikowano

wszystko jest ok po odpaleniu 4sekundy i gaśnie

jakie błędy na vagu??
Opublikowano
  • Autor

nie pośadam

Opublikowano

według mnie to immobiliser, podepnij samochód pod vaga i zobacz błędy :)

Opublikowano

nie pośadam

vaga czy bledów??
Opublikowano
  • Autor

ale po przekręceniu stacyjki kontrolki gasną [imobilajzer też]

waga nie pośadam

Opublikowano

Napewno cos jest z immobilajzerem ja tez tak mialem czasem miga zapewne kontrolka od immo a postukaj kluczykiem o kolano czy zalapie mi tak czasami pomagało mialem taka syt że przez tydzien musialem zeby odpalic auto najpierw stuknac kluczykiem o kolano i dopiero odpalil ale pozniej wszystko wrocilo do normy i jest wszystko OK :good:

Opublikowano
  • Autor

ide sprawdzić

próbowałem z kluczykami i nic zapasowe to samo

jak odpali to kopci a wcześniej go myłem

Opublikowano

ide sprawdzić

próbowałem z kluczykami i nic zapasowe to samo

jak odpali to kopci a wcześniej go myłem

pewnie kopci bo zimny motor to raczej regóła . ja miałem tak samo coś jest napewno z immo mi tak jak Ci opisalem pomagalo. Mówisz ze myles auto moze jest po jakis przygodach i gdzies sie cos zalało hmm ale to raczej nie mozliwe

Opublikowano
  • Autor

to kopcenie jest mocne a przejść raczej nie miał

Opublikowano

to kopcenie jest mocne a przejść raczej nie miał

ale odpaliło Ci auto wkoncu ??

podeslalem linka uzytkownikowi klubu podpowie Ci wiecej

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem wcześniej po odpaleniu po 4sek.gaśnie

Opublikowano

kolor dymu jaki jest ????? odpala bez problemu czy trzeba kręcić ??? bez vaga sobie możemy gdybać :wallbash: ściągnij kogoś np. mechanika (tylko nie z serwisu :gwizdanie:) z laptopem i vag com-em do siebie podepnijcie go i szczytajcie błędy reszte mechanior powinien załatwić (chyba :gwizdanie: :gwizdanie:)

Opublikowano

A moze to ktorys z przekaznikow ja tez tak mialem w mojej a4 AWX po myciu lub po ulewnym deszczu mialem problemy z odpaleniem jak odpalil to zaraz gasl podlaczenie pod vaga rozwiazalo sprawe walniety byl przekaznik nie pamietam jak on dokladnie sie nazywal moze to jest przyczyna takze i w twoim przypadku.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

odpala bez problemu a kolor dymu ciemno szary[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________

A moze to ktorys z przekaznikow ja tez tak mialem w mojej a4 AWX po myciu lub po ulewnym deszczu mialem problemy z odpaleniem jak odpalil to zaraz gasl podlaczenie pod vaga rozwiazalo sprawe walniety byl przekaznik nie pamietam jak on dokladnie sie nazywal moze to jest przyczyna takze i w twoim przypadku.Pozdrawiam

terzmiałem takie przypadki z myciem i deszczem

ale odpalał lecz nie miał mocy

Opublikowano

Grzechu jutro jak chcesz i będziesz mieć czas mogę przyjechać z VAG-iem i zobaczymy co wyjdzie.Tylko zadzwoń do mnie o której Ci pasuje,ja będę po służbie więc od 10 mam wolne

Opublikowano
  • Autor

Odwiedził mnie kolega Sylwek z VAG-iem i wyszły nam 2 błędy

G81 G70

Opublikowano

sprawdz przepłwomierz....jak dla mnie to jest główny winowajca. On odpowiada za mieszanke spalin i powietrza i sterowanie ją. Kiedyś miałem tak w peugoecie też w dieslu...Odpaliłem i się gasił...po wymianie przepłyomierza usterka zniknęła :D[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 03:23_________________________________________________tym bardzie stary że jak Ci dymi i gaśnie to napewno przepływomierz...daję sobie reke uciąc:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.