Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Counter Strike 1.6


Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam się pod temat :)

Jak ktoś ma/chce pograć w któreś UT (najlepiej UT albo UT 2003), to proszę pisać w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również gram :) a może ma ktoś możliwość założenia serwera klubowego ... ? oczywiście z No Steamem i na hasło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ściągnąć z neta cs non steam? Jeśli ktoś ma jakiś link to poprosze :) swoje konta steam sprzedałem kolegom, a widząc ten temat, znów mi się zachciało pograć ;D

Powstała już jakaś ekipa A4Klub, która regularnie coś pogrywa? :) siedzicie na jakimś kanale TS albo ventrilo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs16patch_v23B tu masz nazwe patcha z non steamem :P jak cos to chetny jestem zagrac na jakims fajnym serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam w Condition Zero ,ale pograł bym onlajn :decayed: To musze zassac a wersje gry i co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ściągnąć z neta cs non steam? Jeśli ktoś ma jakiś link to poprosze :) swoje konta steam sprzedałem kolegom, a widząc ten temat, znów mi się zachciało pograć ;D

Powstała już jakaś ekipa A4Klub, która regularnie coś pogrywa? :) siedzicie na jakimś kanale TS albo ventrilo??

Tez wlasnie mam ten sam problem ;P a ekipy zadnej jeszcze nie ma..ale jak sie temat rozkreci to kto wie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie mam ten sam problem ;P a ekipy zadnej jeszcze nie ma..ale jak sie temat rozkreci to kto wie...;)

No wiesz no ... jak się A4KlubTeam wkręci to Pentagram, NoA czy SK raczej nie będą już miały po co grać;p btw. kto jest teraz w światowej czołówce klanów cs 1.6? :D

Jak będziecie potrzebowali snajpera to chętnie pomoge, o ile jeszcze pamiętam jak sie awp obsługuje :D :D swego czasu startowałem z klanem w eliminacjach do WCG :P ... potem długa przerwa, w sumie to zrezygnowałem - już mi tylko mx510 został, którego kupiłem specjalnie do tej gry ;D

Dzięki talib za nazwe patcha, ale wpierw musze cs'a zassać :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie mam ten sam problem ;P a ekipy zadnej jeszcze nie ma..ale jak sie temat rozkreci to kto wie...;)

No wiesz no ... jak się A4KlubTeam wkręci to Pentagram, NoA czy SK raczej nie będą już miały po co grać;p btw. kto jest teraz w światowej czołówce klanów cs 1.6? :D

Jak będziecie potrzebowali snajpera to chętnie pomoge, o ile jeszcze pamiętam jak sie awp obsługuje :D :D swego czasu startowałem z klanem w eliminacjach do WCG :P ... potem długa przerwa, w sumie to zrezygnowałem - już mi tylko mx510 został, którego kupiłem specjalnie do tej gry ;D

Dzięki talib za nazwe patcha, ale wpierw musze cs'a zassać :thumbup:

HEhe czlowieku teras to se tez nie otrientuje co i jak ;/ rok nie ciupalem. Ale wczesniej gralem od 1.3 wersji i w cb 5/5 9 miejsce jako klan raidersX :) a myszke mam teras kolorowa haha bo do CS m sie posypala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, (i Pani :P)

Ma ktos z Was mozliwosc postawienia jakiegos nonsteamowego porzadnego serwera na dobrym laczu? Tak zeby byl 24h. Mysle ,ze ekipa do grania bylaby, bo w wawie jest paru chetnych na CSa :)

Fajnie byloby gdyby serwer mial mozliwosc wlaczania/wylaczania botow, pare osob mialoby admina, mozliwosc zmiany map... ahh tak to tylko w Erze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak dwa posty wyżej - pograłbym, ale siedzę na kolorowo-świecącym A4-Techu...

IE 3.0 (taki na jakim kiedyś grał Heaton) dwa dni temu wyzionął ducha :( Ale jak wjedzie nowa myszka, to bardzo chętnie (może ktoś kojarzy kiedyś serw UOP & 23 - tam grałem często ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajper, grałeś na toofree ? : ) ja tam mam admina :D i sami znajomi :D

Jeżeli chodzi o zakładanie serwera no steam, to przyznam się że w no steama nie grałam nigdy i nie wiem czy mi się chce .... a w sumie konto to jest wydatek rzędu jakichś 20 zł, czyli chyba niewielka cena za super zabawę : P jak już mówiłam serwer mam, kanał vt też by się znalazł (z czasów grania z czołówką parę znajomości mi zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieje ze smoczyca aka AerynSun da nam pare lekcji cs'a :) Pamietam jeszcze jak kiedys zdarzylo sie zagrac przeciwko TP ` ladies i pozniej hmmm no wlasnie nie pamietam nazwy gdzie pozniej gralas ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...