Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)

AVUS III czy RH (PROSIAKI)

  1. 1. AVUS III czy RH (PROSIAKI)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :decayed:

szukam felg do mojej a4 i mam 2 faworytów AVUS III albo RH tzw Prosiaki i za cholerę nie mogę sie zdecydować także proszę Was o pomoc;)

może podrzucicie mi jakiś fajny pomysł :naughty: wiec czekam :kox: wszystko w 18 calach :decayed:liczę na oddanie głosu :good:

RH : 1391245208.th.jpg

AVUS III : dsc06138c.th.jpg

Opublikowano

Avusy.

Sam na nie choruję i inne felgi mogą dla mnie nie istnieć :wink4:

Ale ja mam generalnie skrzywienie na punkcie S4, więc możesz nie brać mojej opinii pod uwagę :D

Opublikowano
  • Autor

coś z bbsa tzn co masz na myśli? :mysli: miło widziane foto lub link allegro :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dawid to chyba nie mój gus :embarrassed::no:

Opublikowano

ja bym założył 18" od slr-a , rant spolerować a środek jebnąć na jakiś kolor i kox jak HWÓJ :kox: :kox: :naughty::decayed: , a nie zakładac oklepane felgi

Opublikowano
  • Autor

slr-y nie wyglądały by małe na aucie? moze je tak całe na lustro :mysli:

Opublikowano

Z tych dawida to tylko BBSy :gwizdanie: te pierwsze od merca słabe jest podobny wzór o wiele lepszy

63289729400_126094.jpg

Ja jeśłi bede zmieniał to na takie

dTKGp1Rfhz.jpg

Opublikowano

jozek, masz furę IVA na prosiakach - chyba widać co wziąć (Twoja jest troszeczkę podobna).

Tylko tutaj suta gleba musi być.

Jeśli gleby brak (już nie pamiętam, co tam zrobiłeś czy miałeś zrobić) to AVUS.

Opublikowano
  • Autor

jozek, masz furę IVA na prosiakach - chyba widać co wziąć (Twoja jest troszeczkę podobna).

Tylko tutaj suta gleba musi być.

Jeśli gleby brak (już nie pamiętam, co tam zrobiłeś czy miałeś zrobić) to AVUS.

gwint juz jest;) no własnie IVE na prosiakach jest wyjebaaane ale topora na avusach i gwint tez było mega :evil: i mam problem ;(

Opublikowano

jozek.jpg

DOH :doh1:
Opublikowano

Moim zdaniem PROSIAK!! :kox: Avusa już miałeś, więc nie będzie takiej radochy ze zmiany felgi :good:

Opublikowano

Ogólnie ani jednych ani drugich bym nie założył, nie podobają mi się, ale jeżeli już to wybrałbym AVUS (głos oddany).

Ja choruje na te felgi:

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a4-s4-a5-a6-s6-a8-q5-i1411864746.html

Tylko się boję je założyć, bo na drugi dzień ich nie będę miał, taki polski urok.

Opublikowano

z tych dwóch to prosiaki wg mnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem PROSIAK!! :kox: Avusa już miałeś, więc nie będzie takiej radochy ze zmiany felgi :good:

tez racja ;)

jozek.jpg

niee niee to juz niee :no:

Opublikowano

Ogólnie ani jednych ani drugich bym nie założył, nie podobają mi się, ale jeżeli już to wybrałbym AVUS (głos oddany).

Ja choruje na te felgi:

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a4-s4-a5-a6-s6-a8-q5-i1411864746.html

Tylko się boję je założyć, bo na drugi dzień ich nie będę miał, taki polski urok.

to w fajnej dzielnicy mieszkasz.. :decayed:

W Łodzi, niestety tu im jeszcze nie przeszło, kolega w Mercu ostatnio stracił, ale chociaż na kołkach postawili, bo już widziałem Mazdę bez kółek i na ziemię opuścili.

Opublikowano

AVUS :good:

...a ja choruje na takie, tylko drogie jak cholera i 9,5J na tył do b5 byłoby ciężko upchnąć :kwasny:

2232484469_f3aeff833f_o.jpg

Opublikowano

Też bym miał dylemat... Chociaż wybrałbym chyba AVUSY... sam nie wiem :mysli:

Te co Dawid wrzucił wydaja mi się za nowoczesne do B5

jozek.jpg

Opublikowano

Te na fotce to jakieś 19"? Profil widać malutki.

Masz rację przy dobrej glebie by było dużo lepiej, ale na pewno nie w serii.

Opublikowano

Weź RH te S4 już są oklepane ale też fajne :decayed:

Opublikowano

ja bym napalał sie na cos innego, obydwa wzory na forum dosć czesto spotykane :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.