Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)

AVUS III czy RH (PROSIAKI)

  1. 1. AVUS III czy RH (PROSIAKI)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten Avus na fotkach wyżej jaki to rozmiar?

Opublikowano
  • Autor

Ten Avus na fotkach wyżej jaki to rozmiar?

to jest 18

Zakładaj avus'a jak Ci się podoba, tylko dobre oponki trzeba dac, 225/35 albo ostatecznie 215/40.

oponki bedą 225/40 r18 jeszcze tylko biore pod uwage 215/40 r 18

Opublikowano

Avus to Avus, ale jak masz ochotę to zerknij tu, przypadkiem znalazłem kiedyś tą stronę i jakiś tam pogląd na temat daje (kolor sobie wybierz i wielkość felgi)

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=au&model=A4%20%28B5%201994-2000%29&velikost=18&typ=Avant

Opublikowano

prosiaki... avus juz miales :cool1:

choc i tak inne bym zapodal :gwizdanie: ale jak mowisz, ze z kasa ciezko :gwizdanie:

Opublikowano

moje zdanie znasz - RH TURBO :good:

Opublikowano
  • Autor

prosiaki... avus juz miales :cool1:

choc i tak inne bym zapodal :gwizdanie: ale jak mowisz, ze z kasa ciezko :gwizdanie:

tzn jakie? :mysli:

moje zdanie znasz - RH TURBO :good:

:good:
Opublikowano

jozek prosiaki w tym sezonie to obciach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

Opublikowano

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

ale czy aż tak dużo :gwizdanie:

Opublikowano

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

ale czy aż tak dużo :gwizdanie:

no nie mało :kox: jest juz ich tyle co avusów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kowi ale zeby kupić też jakąś mega fele to tez trzeba miać sporo siana :confused4:

Opublikowano

kowi ale zeby kupić też jakąś mega fele to tez trzeba miać sporo siana :confused4:

no niestety :disgust:

ja też co pewien czas przeglądam, czasem mozna cos natrafic wartego uwagi, u mnie w moim 10tysięcznym miasteczku już z moja 3 audiczki śmigaja na avusach i przed zimą jakis baran do passata wstawił :wallbash: drażni mnie to i jak wpadnie jakaś kaska to avusy pójda na zime :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________teraz te mi sie spodobały, ale do sedana by pasowały :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/felgi-alu-18-5x112-vw-orginal-z-oponami-235-40r18-i1401224589.html[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________http://moto.allegro.pl/super-18-golf-v-gti-pasat-sharan-audi-5x112-i1400160610.html

tylko pewnie ET nie bardzo[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 19:09_________________________________________________http://moto.allegro.pl/felgi-brabus-18-okazja-i1412234887.html

:naughty:

Opublikowano

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

ale czy aż tak dużo :gwizdanie:

no nie mało :kox: jest juz ich tyle co avusów :decayed:

a do początku sezonu jeszcze trochę zostało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kowi te od VW są fajne :)[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-2009-2010-kola-aluminiowe-oryginalne-i1412751305.html[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________4241819fe43e8dcea.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

4241819fe43e8dcea.jpg

Uploaded with ImageShack.us

te są :good: i jeszcze w polerce :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurde tylko same fele 3tys :shocked:

Opublikowano

piękno nie jest tanie :cool1:

Opublikowano

dlaczego obciach ? chyba ze chodzi Ci o to ze duzo ludzi na tym się bedzie bujać :mysli:

no, a o co innego :wink4:

może na forum ale ile takich kół jeździ w twoim mieście :?: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.