Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)

AVUS III czy RH (PROSIAKI)

  1. 1. AVUS III czy RH (PROSIAKI)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem są konserwatywne, co jednak nie oznacza, że uważam je za brzydkie :decayed:

Ale w porównaniu do większości przedstawionych tu BBS-ów mają dosyć prostą budowę (pięć ramion i żadnych dodatkowych fajerwerków) :>

Opublikowano
pięć ramion i żadnych dodatkowych fajerwerków

i to jest ich najwiekszy plus :good:

Opublikowano
pięć ramion i żadnych dodatkowych fajerwerków

i to jest ich najwiekszy plus :good:

Czy ja wiem..dla mnie są tak oklepane w budowie, że za piątaka bym ich nie kupił :>

Opublikowano
  • Autor

tych z a8 nie chce :no:

Slepy ciekawa ta oferta tylko ciekawe jak ta czerń by wyglądała u mnie , chyba bym wolał normalny kolor :decayed:

ciekawe jak avusy by wyglądały w polerce ??? :mysli:

Opublikowano

fele z A8 ''STAR'' sa :good: :good: :good:

Opublikowano

Józek726 a takie kółko :przebiegly:

C9673679_1.jpg

Opublikowano

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

Opublikowano

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

ale poszła wazelina :polew: :polew: :polew:

masz jakiś biznes :polew:

Opublikowano

:hi: ja bym brał coś takiego lub podobnego, miałem coś takiego jak R.O.D. 17/8 szprychowe ala BBS, nie pasiło mi i zamieniłem się z Harnasiem z LKT na 16 zwykłe (dzięki) ale jak bym wtedy swoje sprzedał to takiej patelni bym szukał. POZDRO. Głos oddany na RH

Opublikowano

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

...dude , dzięki wielkie , mój poziom samouwielbienia skoczył do 99pkt jeszcze 1 i byłoby...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

ale poszła wazelina :polew: :polew: :polew:

masz jakiś biznes :polew:

co Ty taka prawda jest :decayed: U Nosb`a jakoś mi całkiem nie leżały :thumbdown: od C5 były lepsze :good:

Opublikowano

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

...dude , dzięki wielkie , mój poziom samouwielbienia skoczył do 99pkt jeszcze 1 i byłoby...

:polew: :polew: :polew:

skąd tyś to wziął :polew:

Opublikowano
  • Autor

Józek726 a takie kółko :przebiegly:

C9673679_1.jpg

łajne koło :kox: :kox: znajdz mi takie w miare dobrej kasie :)

według mnie prosiaki nie pasują do A4 :thumbdown: Jedyne auto na którym wyglądają za***iście to...

A4 Iverson`a :decayed:

mam podobne auto do Ive moze też nie było bytak źle :mysli:

Opublikowano

http://allegro.pl/18-porsche-bcm-i1406968789.html

jak na złość :decayed:

Gdybym sprzedał swoje Enkeie to łyknął bym to :cool1:[br]Dopisany: Styczeń 20, 2011, 08:32:46 _________________________________________________http://allegro.pl/slr-z-pieknym-szerokim-rantem-i1417095012.html

abo to.. czerwone, białe albo zielone i malina :cool1::kox:

Opublikowano

BBSy Jozkowi sie nie podobaja. Juz mu je proponowalem - to moje kola... tak prezentuja sie na moim C5: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181364.0 . Na aukcji kilka screenow to 17stka dlatego nie zawsze wygladaja atrakcyjnie ale na zywo 18stka robi robote. I ori lakier ktory w ruchu bardzo ladnie sie prezentuje.

Opublikowano
  • Autor

BBSy mnie nie kręcą :tongue4:

Opublikowano

Józek726 a takie kółko :przebiegly:

C9673679_1.jpg

Slepy daj link do aukcji :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.