Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Chyba mam zalany zły olej (różowy) do wspomagania - co robić ????


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli z plukaniem to jak najbardziej a wrecz zalecane jest przeplukac=2l starcza,napisz do kogos na pw kto ma 2,5 powiedza ci ile sie miesci plynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleev tego G002000 już nie produkują i został zastąpiony zielonym G004000.

Witam. Ja ostatnio kupowałem płyn G004000 w ASO. Jest on koloru różowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo ja taki sam plyn mam koloru zielonego

Sorki. Coś mi się pochrzaniło. Myślałem o płynie do układu chłodzenia. :embarrassed:. Płyn do układu wspomagania rzeczywiście jest zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja awaryjnie wałem BOXOL z Orlenu bo nic innego nie znalazlem w sobotni wieczor na stacji a do domu bylo daleko.

Czy moge go zostawic czy zdecydowanie wymienic bo specjalnie nie widze roznicy chyba ze na efekt musze poczekac powiedzmy tydzien. :(

BO w watku albo ori abo FEBI

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układy wspomagania Audi wymagają odpowiedniego oleju hydraulicznego - popularnie zwanego zielonym. I nie zastąpią go inne " mineralne" ATF, STP czy inne wynalazki.

Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego to jak padnie uszczelnienie przekładni poproś żeby pokazali stare uszczelniacze. I jak ktoś ci mówi ile przejechał na czerwonym i nic mu się nie dzieje to życz mu szczęścia a sam przywróć stan fabryczny i pamiętaj o przepłukaniu układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w audi tylko zielony lub żółty, a minerał czy syntetyk to pisze na korku.

Osobiście jak kupiłem auto, to miałem różowy kolor podobno zarezerwowany dla mercedesa, ale że lubię jak wszystko jest ori zalałem, zielonym minerałem, bo zaczeło cuś chuczeć w układzie i tak zostało do tej pory, jak się rozgrzeje autko to wyje, że nie daj Boże :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...