Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlanie przyciskow w B6


adasn

Rekomendowane odpowiedzi

to jest jeden taki długi przycisk z dwoma kontrolkami jak jest wycisniety to oczywiście z tyłu są zablokowane szybki można tylko sterować z drzwi kierowcy.

Rzeczywiście :053: - zobaczyłem, że tak samo jest u mnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dzięki za fotki wiec u mnie nie swieci kubeczek , szufladka na karty no i pokętła nadmuchów czyli co w końcu jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie swieci kubek i pojemnik na karty, ale okazalo sie ze mam taka wersje oswietlenia (sprawdzone w ASO), ale nawiewy wszystkie podswietlane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w moim B6 (AVF) pakiet oświetlenie -> schowek na karty i uchwyt na kubek jest podświetlony elementem światłowodowym z PC przewodzącym światło. Mam też podświetlenie dywaników i drzwi po ich otwarciu.

Niestety rozwaliłem chyba schowek na karty i się nie zamyka.... Da się to naprawić samemu lub muszę wydać 500PLN na serwisie?

da się naprawić (ale może lepiej kupić nowy) - ten temat dotyczy 'licht paket'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna 1/2h. (wersja dla B6, bez podświetlenia szufladki)

Zdjąć górną osłonę panelu radia i klimy,znajdującą się pomiędzy szufladką na karty i kubek a listwą dekoracyjną.

Ciągnąc do siebie nic nie urwiemy bo jest na zatrzaski. Od góry znajdują się chyba 2 śrubki albo zatrzask (nie pamiętam dokładnie bo naprawiałem to pół roku temu), wysunąć lekko radio bo blokuje nieco wysuwanie szyfladki. Po wyjęciu znajdziemy w jej wnętrzu sprężynę odpowiedzialną za wysuwanie się szuflady, rolkę i urwany zaczep w kształcie klocka o podstawie litery L.

Jeśli się nie zgubił, przyklejamy go kropelką albo jakimś mocnym klejem i po kłopocie.

Ja niestety kupiłem auto, które od dłuższego czasu jeździło z uszkodzoną szufladką i tej części już wewnątrz nie znalazłem. "Wyciosałem" taki zaczep z części klocka lego :-) i od pół roku jest OK.

Może ktoś ma natomiast dojście do taniego sposobu rozwiązania uszkodzonego tłoczka włączającego oświetlenie w schowku.

Mam pourwane obie strony mocujące - od strony cylindra i od strony tłoczyska co uniemożliwia naprawę.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że byłem pomocny

RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak czytam i mam taką wersję oświetlenia jak adasn a z chęcią dodałbym sobie podświetlenie i kubka i szufladki no i może kilka innych miejsc (drzwi, nogi) taki bajerek. Robił to ktoś dużo roboty ? jakie ceny części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...