Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Mam taki problem...

Mianowicie moja Audi [ A4 1.9tdi rocznik 2000] nie ma mocy. Mam takie wrazenie jakbym zwyklym dieslem jezdzil. Bylem dzisiaj na sprawdzeniu kompa i wyskoczyly 2 bledy sporadyczne takie jak:

1. Czujnik temperatury plynu chlodniczego (wskazowka dochodzi tylko max do 70 stopni)

2. Nie odpowiednie cisnienie w turbinie.(czy jakos tak)

Mechanik mowil ze powodem tego moze byc przeplywomierz...i czy on ma racje czy cos moze byc innego??

Pozdrawiam wszystkich!!!

Opublikowano

przepływka do błędów które wymieniłeś nie ma nic wspólnego :rolleyes: jedź do innego mechanika :gwizdanie: lub na spot w swoim regionie ktoś pewnie ma vaga odczytaj błędy wrzuć na forum wtedy zobaczymy co autku dolega

Opublikowano

poszukaj na forum ten temat byl juz tyle razy poruszany ze napewno znajdziesz,

Nie odpowiednie cisnienie w turbinie.(czy jakos tak)

moze masz walnienty CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA
Opublikowano

Witam!!!

Mam taki problem...

Mianowicie moja Audi [ A4 1.9tdi rocznik 2000] nie ma mocy. Mam takie wrazenie jakbym zwyklym dieslem jezdzil. Bylem dzisiaj na sprawdzeniu kompa i wyskoczyly 2 bledy sporadyczne takie jak:

1. Czujnik temperatury plynu chlodniczego (wskazowka dochodzi tylko max do 70 stopni)

2. Nie odpowiednie cisnienie w turbinie.(czy jakos tak)

Mechanik mowil ze powodem tego moze byc przeplywomierz...i czy on ma racje czy cos moze byc innego??

Pozdrawiam wszystkich!!!

dobrze poszukaj na forum i wszystkiego się dowiesz

no i dobrze zdiagnozuj samochód :wink4:

Opublikowano

od początku jazdy nie ma mocy czy po prostu wpada w not laufa, czyli traci moc jak go trochę wkręcisz na obroty?

Opublikowano

posprawdzaj węże dolotowe(wszystkie) czy nie są dziurawe,i opaski na tych wężach :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Na 1 i 2 biegu no jest prawie dobrze ale jak wrzuce 3 i dalej to masakra powoli sie rozpedza...ja tam mu pedal gazu do konca a on swoje powolne rozpedzanie

Opublikowano

Na 1 i 2 biegu no jest prawie dobrze ale jak wrzuce 3 i dalej to masakra powoli sie rozpedza...ja tam mu pedal gazu do konca a on swoje powolne rozpedzanie

czyli wchodzi w tryb awaryjny, najlepiej podjedz do kogos kto ma vaga ale ja stawiam na ten czujnik
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamkniecia :decayed:

Moim powodem braku mocy w audi to mianowicie wypadniecie wezyka cienkiego ktory odchodzi od turbo do malego plastikowego "trojnika" (nie daleko czujnika turbo) wystarczylo wlozyc wezyk do trojnika i problem z glowy. :kox:

Dziekuje wszystkim za pomoc.

Wpadlem na usterke poprzez sprawdzanie wezow. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 13:50_________________________________________________A jednak temat nie do zamkniecia :disgust:

Przejechalem ok 40 km i silnik znow pracowal w trybie awaryjnym (brak mocy).

Uruchomilem ponownie silnik i wszystko wrocilo do normy.

I to sie powtarza w kolko. Aby wrocila moc to musze auto uruchomic ponownie.

Nie wiem o co chodzi i prosze ponownie was o pomoc.

A i jak bylem podlaczyc audi pod kompa to mechanik mowil ze turbina jest przeladowana czy jakos tak.

Pozdrawiam

Opublikowano

to wyglada ciekawie a opis prawdopodobnioe wskazuje na turbo ktore odmawia posluszenstwa a mianowicie przeladowuje

a co do tego temjatu na forum ksiazke mozna napisc :szukaj:

Opublikowano

to wyglada ciekawie a opis prawdopodobnioe wskazuje na turbo ktore odmawia posluszenstwa a mianowicie przeladowuje

a co do tego temjatu na forum ksiazke mozna napisc :szukaj:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

To jest not-lauf, jest tego masakrycznie duzo na forum.

W dziale warsztat jest nawet obszerna relacja, czyszczenie kierownic VTG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.