Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] BBS CV 007 inna opcja? OZ Racing Superturismo


pawel1985

Rekomendowane odpowiedzi

BBS to bardzo dobra firma. Tylko czy te felgi były tylko malowane czy może jeszcze prostowane i teraz ni jak nie idzie którejś wyważyć i gość sprzedaje. 2 tys za komplet używanych 17" to może nie mało ale firma z wyższej półki. Popatrz ile nowe kosztują. Można się za głowę złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo bez szału, można trafic taniej. Kwestia czy chce Ci się szukac i potem uwentualnie oddawac do malowania jak będą porysowane czy zniszczone. Ale ja osobiście wolał bym felgi pomalowane z pistoletu. Ale może Pan coś opuści, zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo bez szału, można trafic taniej. Kwestia czy chce Ci się szukac i potem uwentualnie oddawac do malowania jak będą porysowane czy zniszczone. Ale ja osobiście wolał bym felgi pomalowane z pistoletu. Ale może Pan coś opuści, zapytaj.

No no, najlepiej za komplet 500zl, pomalowane i proste BBSy.

Samo pomalowanie kompletu to ponad 200zl. Tutaj felgi beda wygladac jak nowe - moim zdaniem cena jak najbardziej OK jak za ori BBSy.

gadałem z gościem opuści 99zł heh trochę to słabe opuszczanie , biorąc pod uwagę ze koszt transportu zapewne przekroczy ponad 100zł

Moze zle sie zrozumieliscie i opusci 99zl na sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będziesz miał prawie na przesyłkę :cool1: ja bym jeszcze podyskutował ze sprzedawcą ale bym je wziął :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będziesz miał prawie na przesyłkę :cool1: ja bym jeszcze podyskutował ze sprzedawcą ale bym je wziął :good:

bede walczył bo mi sie podobaja :wink4:, planuje je wsadzic do srebrnego mk4 wiec mysle ze czarna felga na srebrnym aucie zrobi robote[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________panowie a co powiecie na taka opcje fakt ze 16stka ale mi sie podobaja

http://allegro.pl/oz-racing-superturismo-gt-5x100-idealne-i1418039800.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...