Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrny by HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)!

od czegoś trzeba było zacząć :polew:

ale w końcu chociaż raz było więcej sedanów niż karawanów :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)!

od czegoś trzeba było zacząć :polew:

ale w końcu chociaż raz było więcej sedanów niż karawanów :polew:

no no :polew: jeszcze ten kamil też ma sedana :kox:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)!

od czegoś trzeba było zacząć :polew:

ale w końcu chociaż raz było więcej sedanów niż karawanów :polew:

no no :polew: jeszcze ten kamil też ma sedana :kox:

Ogólnie jeżeli o naszą okolicę to jesteśmy z plemienia sedanów chyba :P Bo nie ma chyba żadnego avanta z klubu w bliższej okolicy :)

Opublikowano

ale i po opolu chyba więcej sedanów jeździ niż avantów :naughty:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

ale i po opolu chyba więcej sedanów jeździ niż avantów :naughty:

bo mniej osób u was umiera :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

ale i po opolu chyba więcej sedanów jeździ niż avantów :naughty:

bo mniej osób u was umiera :polew:

zdrowsze powietrze, a nie jakiś tam "wielkomiejski" szum :evil:

Opublikowano

u nich to azoty wykańczają :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

u nich to azoty wykańczają :polew:

No i wszystko jasne :gwizdanie:

Wiadomo skąd to zapotrzebowanie na Avanty!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

ale i po opolu chyba więcej sedanów jeździ niż avantów :naughty:

bo mniej osób u was umiera :polew:

zdrowsze powietrze, a nie jakiś tam "wielkomiejski" szum :evil:

wielkomiejski taa :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)!

od czegoś trzeba było zacząć :polew:

ale w końcu chociaż raz było więcej sedanów niż karawanów :polew:

Brawo brawo, porządna grupa :oklaski:

Same sedany :naughty::kox:

Opublikowano

Autko zadbane, ładnie się prezentuje. Wymiana lamp, trafna decyzja ;). Również poszukuję jakichś ciekawych oczek i 18" do mojej laluni, czas zacząć coś modzić bo dzielone boszowskie lampki już mnie dobijają. Pozdrowienia spod Nałęczowa :naughty:

Opublikowano

Dawaj jeszcze czarną szybkę i kółko i będzie lux

bc2293d824812f0fm.jpg

Opublikowano

Autko zadbane, ładnie się prezentuje. Wymiana lamp, trafna decyzja ;). Również poszukuję jakichś ciekawych oczek i 18" do mojej laluni, czas zacząć coś modzić bo dzielone boszowskie lampki już mnie dobijają. Pozdrowienia spod Nałęczowa :naughty:

KOlejny kolega na spota :naughty::decayed:

Przedwczoraj kółeczka pod Nałęczowianką kręciłem :naughty: :>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawaj jeszcze czarną szybkę i kółko i będzie lux

bc2293d824812f0fm.jpg

Czarna szybka będzie, podejrzewam że na lato :) Za kilka dni (po wypłacie) zamawiam sprzęgło. A potem będzie "hulaj dusza piekła nie ma!" :evil: (czyt. rezanie!)[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:44_________________________________________________Bez szału, ale pochwalę się mini sesją z okazji wypadu do Kazika ;) UP![br]Dopisany: 27 Luty 2011, 22:29_________________________________________________nareszcie po długim oczekiwaniu na kilka ciepłych dni zdecydowałem się zamontować xenony :wink4:

Montaż jest naprawdę P&P, nie trzeba być jakimś specjalistą żeby w domowych warunkach to zrobić.

Wrażenia po zamontowaniu: Super :thumbup: reflektory świecą naprawdę mocnym strumieniem i jeżeli ktoś się nie boi milicji to może śmiało zakładać.

Zdjęcia w pierwszym poście.

Opublikowano

No tak, a jeśli już ktoś będzie miał pecha i policja go zatrzyma, to z jakimi konsekwencjami trzeba się liczyć? Wiem, że to rzadkość, bo bardzo często mnie oślepiają tymi światłami, ale ja mam pecha, więc w razie montażu chciałbym znać możliwy rozwój sytuacji przy rozmowie z panami w niebieskiem. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Konsekwencje mogą być- mandat + zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Osobiście liczę na to że panowie uwierzą mi że nie zdawałem sobie sprawy z tego że to jest nie legalne i pozwolą mi założyć sobie zwykłe H7 które wożę w schowku ;)

Opublikowano

Konsekwencje mogą być- mandat + zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Osobiście liczę na to że panowie uwierzą mi że nie zdawałem sobie sprawy z tego że to jest nie legalne i pozwolą mi założyć sobie zwykłe H7 które wożę w schowku ;)

Prawidłowo, jak masz w schowku H7 to nic nie mogą Ci zrobić albo jak mawia moja dziewczyna, mogą Cię pocałować w pompkę :polew:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:29_________________________________________________Wrzuć sobie białe diodowe postojówki, będzie jeszcze lepszy efekt.

Byłem w Twoich okolicach w niedzielę :gwizdanie:

Miejsce pewnie kojarzysz :)

P1360615.jpg

Opublikowano

Byłem w Twoich okolicach w niedzielę :gwizdanie:

Adam u mnie na wsi byłeś :tongue4: do tego miejsca co masz foto mam z 500 metry :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Byłem w Twoich okolicach w niedzielę :gwizdanie:

Adam u mnie na wsi byłeś :tongue4: do tego miejsca co masz foto mam z 500 metry :decayed:

Kawałek drogi macie do Puław na spoty :wink4:

Mój dobry kolega z pracy, pochodzi z tej "wsi". Miłosza znasz na pewno :naughty:

Koniec :ot::wink4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Byłem w Twoich okolicach w niedzielę :gwizdanie:

Adam u mnie na wsi byłeś :tongue4: do tego miejsca co masz foto mam z 500 metry :decayed:

Kawałek drogi macie do Puław na spoty :wink4:

Mój dobry kolega z pracy, pochodzi z tej "wsi" :naughty:

Koniec :ot::wink4:

a jak się nazywa? może go kojarzę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.