Skocz do zawartości
IGNOROWANY

50-70 tyś zł w co zainwestowac?


topor

Rekomendowane odpowiedzi

stary inwestuj w alkohol jest najlepiej oprocentowany :polew: a tak na poważnie to kupuj grunty orne, dowiedz się gdzie,przekształć na działki budowlane i masz 1000% przebitki albo lepiej, POpierdułki miślą nad ustawą, która będzie zezwalała na przekształcanie większości gruntów rolnych, posły osły nakupiły tego w piz*u :cool1:

Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś :good::decayed:

Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką.

Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj w agencję towarzyską :good::decayed:

Z forum już by miał kilku klientów heh,

kiedyś czytałem że dobrym pomysłem jest kupienie rusztowania i wynajmowanie dla firm budowlanych ale to chyba 150-200k kosztuję (w 2 lata się zwracało)

łatwo też zarobić na walutach przy takich sumach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj w agencję towarzyską :good::decayed:

dokladnie

dorobisz sie na Poźku ;)

Ja to mogę mu casting zrobić :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest z takimi pieniędzmi, ale mniejsze kwoty to tylko handel... nie tylko samochodami.

np na Towim miejscu zainteresowałbym sie czy nie ma gdzieś w pobliżu handlarza który jezdzi do niemiec na tzw wystawki..

kilka razy spotkałem sie na giełdzie w sandomierzu ze chcieli sprzedać na wiosne przykladowo calego busa nart po 50-100 zl za pare, a cena takiej pary używanych nart czy deski jest wiadomo jaka :> handlować mozna doslownie wszystkim, trzeba tylko poszukać troche, no chyba, że nie masz czasu, miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było kupić miesiąc temu akcję synthosu za 3.08

inwestując 50 tys. teraz miałbyś 66 tys. w miesiąc

ale giełda to zawsze ryzyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było kupić miesiąc temu akcję synthosu za 3.08

inwestując 50 tys. teraz miałbyś 66 tys. w miesiąc

ale giełda to zawsze ryzyko :)

Dokładnie ja bym zainwestował w giełdę bo wiem jak kolega na tym zarabia, tylko musiałbyś pogadać z osobą która się na tym dobrze zna i dała by Ci wskazówki co i jak robić.

Giełda jest zawsze od 9 do 15:30 i trzeba śledzić jak rosną/maleją akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę siedzę w temacie giełdy i nie jest to takie hop siup, na serio trzeba sporo czasu, by się wkręcić, handel jest od 9 do 17, a poza tym aktualnie sytuacja na giełdzie jest niepewna ponieważ nasz kochany rząd chce przesunąć składki z OFE do ZUS-u a OFE to główni gracze na giełdzie, dodatkowo dochodzi skomplikowana sytuacja Portugalii i Hiszpanii, które mogą iść w ślady Grecji i Irlandii, także z giełdą bym poczekał bo sytuacja może się w różną stronę rozwinąć.

A za 50-70 tys można spróbować franczyzę np Getinbanku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary inwestuj w alkohol jest najlepiej oprocentowany :polew: a tak na poważnie to kupuj grunty orne, dowiedz się gdzie,przekształć na działki budowlane i masz 1000% przebitki albo lepiej, POpierdułki miślą nad ustawą, która będzie zezwalała na przekształcanie większości gruntów rolnych, posły osły nakupiły tego w piz*u :cool1:

Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś :good::decayed:

Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką.

Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy.

mylisz się kolego przesycony może być ale działki w dobrej lokalizacji mają swoją cenę i na pewno nie stanieją tylko wzrosną,gdyż ceny gruntów w Polsce są nadal dużo niższe niż na zachodzie i dlatego np. niemcy wykupują grunty w Polsce :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę, że ceny gruntów np na Śląsku nie są takie niskie, a nie możesz porównywać cen gruntów do tych zachodnich bo to nie te same zarobki... przykładowo mieszkam w okolicy Pszczyny, działki chodzą po 150zł/m^2, kuzyn mieszka w DE, w landzie Baden-Wurtemmberg okolice Stuttgartu, i tam działki są 80-120 euro za m^2... a teraz dodaj do tego ich a nasze zarobki..

a ceny działek są napompowane mocno bo dużo ludzi poszło w kredyty i to nakręciło rynek nieruchomości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał lokal to dobrym pomysłem byłby Lombard, taka działaność jest całkiem opłacalna, a myśle że te pieniądze które masz, wystarczą do wypłacania pod zastaw niektórych rzeczy itp. Mojej znajomej mama posiada taki lombardzik ze złotem wiecie oddają ludzie złoto za kase i na % , a jak ktoś nie wykupi tego złota które wcześniej oddał idzie ono dla Ciebie i jest całkiem niezła korzyść. Tylko przydałby się ktoś kto się zna całkowicie na tym temacie musialbyś kogoś tam posadzić obeznanego ;)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________Chociaż lokal można w sumie zawsze wynająć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę, że ceny gruntów np na Śląsku nie są takie niskie, a nie możesz porównywać cen gruntów do tych zachodnich bo to nie te same zarobki... przykładowo mieszkam w okolicy Pszczyny, działki chodzą po 150zł/m^2, kuzyn mieszka w DE, w landzie Baden-Wurtemmberg okolice Stuttgartu, i tam działki są 80-120 euro za m^2... a teraz dodaj do tego ich a nasze zarobki..

a ceny działek są napompowane mocno bo dużo ludzi poszło w kredyty i to nakręciło rynek nieruchomości..

mogę się założyć że po kryzysie działki polecą w górę, niemcy wiedzą co robią :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mając taką gotówke zainwestował bym po prostu w ciuch-bude.

Kewstia lokalu niedużego 200m lub 300m do tego kupić regały i troche wieszaków.

Sprzedaż ryczałtowa wiec mucha nie siada. Hurtowni jest od groma z takimi rzeczami - sam moge załatwić kilka ton ciucha 80gr za 1kg

Cennik np. w mojej firmie a szef ma 3 sklepy.

poniedz. 45zł

wtorek 40zł

sroda 35zł

czwartek 25zł

piątek 15zł

sobota 5zł ceny za kg

niedz. 2zł sztuka

A teraz dużo ludzi się ubiera w takich sklepach - szkoda, że nie mam tyle kasy na start.

Pamietaj o konkurencji i o czymś w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj dżo dża o ciuchy używane też :) widziałem że on kręci taki interesik i chyba całkiem nieźle mu się wiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary inwestuj w alkohol jest najlepiej oprocentowany :polew: a tak na poważnie to kupuj grunty orne, dowiedz się gdzie,przekształć na działki budowlane i masz 1000% przebitki albo lepiej, POpierdułki miślą nad ustawą, która będzie zezwalała na przekształcanie większości gruntów rolnych, posły osły nakupiły tego w piz*u :cool1:

Pomyśl sam co napisałeś,jeśli nie będzie problemu z przekształceniem ziemi rolnej na działki,to raczej rynek zostanie przesycony ofertami i cena działek zanurkuje.Kup i przekształć,a potem napisz nam o tym ile zarobiłeś :good::decayed:

Myślę,że do starości kolega się na czymś innym lepiej dorobi,obracając przy tym ciągle gotówką.

Myślę,że 70tyś,to nie tak mało,możliwości zainwestowania są tysiące,buda z żarciem, butik z ciuchami, małą firmę budowlaną, wulkanizację...wszystko zależy na co jest popyt,albo w jakiej branży są braki w Twojej okolicy.

mylisz się kolego przesycony może być ale działki w dobrej lokalizacji mają swoją cenę i na pewno nie stanieją tylko wzrosną,gdyż ceny gruntów w Polsce są nadal dużo niższe niż na zachodzie i dlatego np. niemcy wykupują grunty w Polsce :cool1:

Całe Nrd jest na sprzedaż miasta widma,to normalka,nikt tam nie chce ziemi kupić,tylko Polacy!!,orają i biorą dotacje.

Ponadto przybyło w naszym kraju 2miliony mieszkań przez 10lat,gdzie ten słynny bum??

W Achim,lub Oyten,10-20km od Bremen bez problemu znajdziesz działkę,za 50euro,a na nowym osiedlu kilometr od Autostrady nr1,za 70euro metr.

Dla przykładu,Gdańsk-Kiełpino Górne kilometr od obwodnicy łączącej się z autostradą nr 1, metr 250-300zł.

Mały własny interes,to najlepszy początek,najłatwiej sie można nauczyć zasad rynku,przy małym ryzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i słusznie Gili mówisz, tak to jest z działkami, wg mnie u nas ceny działek w porównaniu z zarobkami są grubo przesadzone, i to nawet nie mówiąc o wybitnych lokalizacjach.. zresztą nieruchomości teraz stanęły w miejscu i myślę, że trochę postoją, zobaczymy jak będzie z kredytami walutowymi, bo to głównie kredyty podbiły u nas tak ceny...ale nie sztuka wziąć kredyt na 20-30 lat i być więźniem nieruchomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może np. jakaś mała gastronomia przy jakiejś uczelni..... kebab czy coś.. u mnie babka otworzyła i ma taki zysk w weekend ze jak sama mówi w tygodniu nie musi na upartego pracowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może np. jakaś mała gastronomia przy jakiejś uczelni..... kebab czy coś.. u mnie babka otworzyła i ma taki zysk w weekend ze jak sama mówi w tygodniu nie musi na upartego pracowac:)

z tym różnie bywa... niestety. Mieliśmy kilka punktów z fastfoodem, kilka lat było naprawde luksusowo, natomiast teraz już troszeczke przejedzony temat... Kiedyś zdecydowanie lepiej było z kebabami, teraz nie ma już takiego parcia - znudziło się. Przynajmniej u mnie w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może np. jakaś mała gastronomia przy jakiejś uczelni..... kebab czy coś.. u mnie babka otworzyła i ma taki zysk w weekend ze jak sama mówi w tygodniu nie musi na upartego pracowac:)

z tym różnie bywa... niestety. Mieliśmy kilka punktów z fastfoodem, kilka lat było naprawde luksusowo, natomiast teraz już troszeczke przejedzony temat... Kiedyś zdecydowanie lepiej było z kebabami, teraz nie ma już takiego parcia - znudziło się. Przynajmniej u mnie w mieście.

nie mówie konkretnie o kebabie, może być coś z hot dogami, hamburgerami jakas kawa herbata itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...