Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] czy mozna nabic pod cisnieniem farbe w puszke????


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, mam pytanie, chciałbym pomalowac sobie dokładki zderzaków i lusterka pod kolor nadwozia, czy mozna w jakims zakladzie lakierniczym dorobic sobie farbe i nabic w puszke tak zeby mozna było malowac jak sprayem???? słyszałem od kogos ze istnieje taka mozliwosc.

jak wy sadzicie, robił to juz ktos z was?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ze podkład jest niezbedny, chodzi mi tylko o to czy bede mial lakier w puszce pod cisnieniem zeby samemu na spokojnie sobie trysnac te elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Jeśli chodzi o farbę w sprayu to da się dorobić kazdy kolor jaki chcesz.

Kod lakiedu masz na tabliczce we wnęce na koło zapasowe.

Na allegro jest gość który dobierze Ci idealnie lakier i dobierze odpowiedni podkład.

Wiem bo zamawiałem od niego 2 razy lakier zaprawkowy i kolor dobrany był idealnie.

Co do lakierowania we własnym zakresie to hmmm....no nie wiem jak zrobisz to wrzuć fotki na forum, ocenimy zobaczymy.

Sprawdz PW - wysłałem Ci namiary na tego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade nabic. ja dzisiaj dobierałem lakier do mojego :a4fan:i gosc w sklepie mi nabił do puszki jako spray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zamówić w ASO ori spray 150ml albo 300ml - wg ETKI odpowiednio ok 40 lub 80 zł

[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 06:48 _________________________________________________oooo,o tym nie wiedziałem. dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o farbę w sprayu to da się dorobić kazdy kolor jaki chcesz.

Kod lakiedu masz na tabliczce we wnęce na koło zapasowe.

Na allegro jest gość który dobierze Ci idealnie lakier i dobierze odpowiedni podkład.

Wiem bo zamawiałem od niego 2 razy lakier zaprawkowy i kolor dobrany był idealnie.

Co do lakierowania we własnym zakresie to hmmm....no nie wiem jak zrobisz to wrzuć fotki na forum, ocenimy zobaczymy.

Sprawdz PW - wysłałem Ci namiary na tego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gosc ma konkretne akcesoria, ale nie odpowiada na maila, cóz bede próbował dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...