Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jakie soczewki i hidy(montaz) prosze o pomoc


mlody___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowilem odmlodzic swoja niunie;) na poczatek chce wymienic lampy przednie na soczeweki i wrzucic hidy, oraz lampy tylne. Co powiecie na taki zestaw:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1411607754.html

http://moto.allegro.pl/h1-h7-zestaw-xenon-hid-ksenon-warszawa-tarchomin-i1396021369.html - 5000k lub 6000k

http://moto.allegro.pl/lampy-nowe-audi-a4-a-4-depo-red-white-tuning-w-wa-i1398341554.html

Czy bede musial wycinac blotnik pod te lampy? moglby mi ktos podeslac instrukcje demontazu starych lamp i montazu soczewek ? bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nówki depo na sprzedanie wraz z hidem (tym droższym :naughty: przetwornice slim) z soczewką pod D2S za 600zł tylko że lampy zespolone

a wracając do tematu to HID'a bym proponował jakiegoś droższego, abyś później go nie przeklnął, demontaż i montaż będzie taki sam poszukaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody kup lampy zespolone, to wycinanie błotników wcale nie jest taki straszne, a efekt dużo lepszy.

Spokojnie dasz radę.

Odnośnie lamp na tył rzecz gustu, ja osobiście wolałbym już zwykłe poliftowe, niż te co dałeś link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody kup lampy zespolone, to wycinanie błotników wcale nie jest taki straszne, a efekt dużo lepszy.

Spokojnie dasz radę.

Wyciecie błotnika to jedno, a dokupienie innych silniczków regulacji to drugie i przerobienie wtyczek to trzecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciecie błotnika to jedno, a dokupienie innych silniczków regulacji to drugie i przerobienie wtyczek to trzecie.

co i tak się opłaca bo te elementy kosztują niewiele. A lampy zespolone są dużo tańsze i ładniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduje sie na nie zespolone, nie bardzo chce grzebac przy tym :P

a co do hidow to jakie polecacie ? te co podalem z allegro, szymon88-16 napisal zebym kupil drozsze... tzn?

bierz zespolone, roboty naprawdę nie jest dużo a wygląd auta jest dużo lepszy :wink4: i nawet gdy jesteś laikiem poradzisz sobie bez problemu :naughty:

pisząc "droższe" miałem na myśli od ok. 200zł w górę, najlepiej z przetwornicami slim. Jeden kolega z forum kupił w podobnej cenie którą Ty podałeś i nie dość że auto gasło po włączeniu HID'a to wymieniał ze 3 razy żarniki, przetwornice :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduje sie na nie zespolone, nie bardzo chce grzebac przy tym :P

a co do hidow to jakie polecacie ? te co podalem z allegro, szymon88-16 napisal zebym kupil drozsze... tzn?

bierz zespolone, roboty naprawdę nie jest dużo a wygląd auta jest dużo lepszy :wink4: i nawet gdy jesteś laikiem poradzisz sobie bez problemu :naughty:

pisząc "droższe" miałem na myśli od ok. 200zł w górę, najlepiej z przetwornicami slim. Jeden kolega z forum kupił w podobnej cenie którą Ty podałeś i nie dość że auto gasło po włączeniu HID'a to wymieniał ze 3 razy żarniki, przetwornice :thumbdown:

jak które , te najtańsze też potrafią być niezłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo razy na forum. Trzeba szukać. Kupienie dobrch HIDów to trochę loteria. I nie ma co polecać bo codziennie pojawiają się nowe firmy na allegro i w sklepach i nawet nie ma tych co ja kupowałem ;) A te mógłbym polecić :decayed:

Ja zapłaciłem za swoje 220 zł wliczając przesyłkę i jak narazie jeżdżę i jestem zadowolony. Ogólnie wychodzę z założenia że wszystkie HIDy na allegro to jedno i to samo tylko nalepka inna. Temat rzeka...

Ogólnie jak chcesz mieć dobrze to najlepiej kupić Ori reflektory przystosowane pod xenon. Albo zagadać do gwertego pewnie będzie coś miał na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...