Skocz do zawartości
IGNOROWANY

płyn w chłodnicy - kolor


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Dolalem dzis do zbiorniczka ok. 0.5l zwyklej wody z kranu jako, ze zauwazylem ze jest troche opd kreska min.. szczerze zapomnialem, ze powinna to byc destylowana... myslicie. ze moze to jakos specjalnie negatywnie wplynac na uklad chlodniczy? ilosc niewielka, ale jesli mam cos spieprzyc to napiszcie, to pojade i poprostu wymienie calosc (i tak chcialem to zrobic przed zima). a moze moge tak z miesiac posmiagac? czekam na opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleju, ilosc niby nie duza, ale skoro miales zamiar wymienic to wymien juz teraz. Efekt uboczny dodania zwyklej wody to odkladajacys ie kamien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 2x1.5 litra to tego 3l. wody i będzie git.

trzeba go rozcieńczać chodzi mi o ten G12Plus... musze dolać ok pół litra i tak sie zastanawiam czy opłaca sie go rozcieńczać? może sie coś stać silnikowi?

pozdrawiam FranoF1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w ASO(VW Audi Seat Skoda) 1 litr G12Plus resztę się dowiesz z nalepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w ASO(VW Audi Seat Skoda) 1 litr G12Plus resztę się dowiesz z nalepki.

kupiłem w aso 1,5L(cena 8,50 euro) i nic nie pisze na etykietce o rozcieńczaniu :rolleyes:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymieszasz pól na pól to temperatura zamarzania będzie okolo -38 stopni i to ci w zupelności wystarczy, no chyba że na Syberię jedziesz, to lej koncentrat

ja kilka dni temu kupielm 5l koncentratu Mobil Antifreze, koloru granatowego za 73 zl plus 5l wody destylowanej za 4 zl i doroblem 10l plynu 50/50 zgodnie z tabelą, gdzie rezultat tej proporcji to -38 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

Kup w ASO(VW Audi Seat Skoda) 1 litr G12Plus resztę się dowiesz z nalepki.

kupiłem w aso 1,5L(cena 8,50 euro) i nic nie pisze na etykietce o rozcieńczaniu :rolleyes:

pozdrawiam

Przestań, kupowałem w lutym chyba i wszystko jasno wypisane. Może ty nie kupiłeś koncentratu który jest w 1 litrowych butelkach tylko gotowy płyn - swoją droge drogo kupiłeś.

A Wiki już wygadał co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

Kup w ASO(VW Audi Seat Skoda) 1 litr G12Plus resztę się dowiesz z nalepki.

kupiłem w aso 1,5L(cena 8,50 euro) i nic nie pisze na etykietce o rozcieńczaniu :rolleyes:

pozdrawiam

Przestań, kupowałem w lutym chyba i wszystko jasno wypisane. Może ty nie kupiłeś koncentratu który jest w 1 litrowych butelkach tylko gotowy płyn - swoją droge drogo kupiłeś.

A Wiki już wygadał co i jak.

...chyba wiem lepiej od Ciebie co pisze a czego niema na etykietce :blink:

wychodzi na to, że jest to już gotowy płyn, zakupiony został w servisie audi(brd) :gwizdanie:

pozdrawiam i sorrki za off topic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic dziwengo że nie ma opisu odnośnie rozcięczania. Tak dla uzupełnienia 1 litr koncentratu kosztuje 18-20zł do tego woda destylowana za 1zł (1 litr) i masz za ponad 5 Euro 2 litry płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co niektórzy na to nie wpadli :polew:

dobra zamykam bo sensu się robi, a w tym temacie chodzilo o kolor plynu a nie etykietki, a jak wiadomo kolor jest bez znaczenia byle byl to plyn do chlodnic alu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...