Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?


cineksk8

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! nie wiem czy to ma coś wspolnego, ale pojechalem na sprawdzenie komputerowe samochodu, wyjechałem i nagle zaczeła przy wiekszych skrętach gdy obracam kierownicę to piszczy, ale tak lekko, i nie glosno wcale. Czym to moze byc spowodowane?? wczesnije tak nie było

Mam Audi a4 , 1.8 benzyna, '99r. 125km[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________Dlaczego nikt nie odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tego wczesniej nie było, jest taki lekki pisk, to ze tobie to nieprzeszkadza, to nie znaczy ze mi tez ma nieprzeszkadzac, kazdy jest inny i chcialbym znac przyczyne

łożysko w pompie wspomagania może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożysko w pompie wspomagania może?

a jak to sprawdzić?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________kumpel mi mowil ze to moze być guma, bo dostala sie soł, wilgoć i piszczeć może

Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:23[/size]_________________________________________________ma ktoś wogóle jakiś pomysł?? co to może wkońcu być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi też tak piszczało i zrobiłem tak wd 40 odkręciłem tą dolną część konsoli koło nóg i psiknąłem na tą gumę gdzie idzie krzyżak kolumny kierowniczej i pomogło :notworthy:

wytestuje to bo mnie to zaczyna wkur... mam nadzieje że to będzie to. Dzięki za porade :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie to dokładnie trzeba popsikać i w jakiś ilościach - mam te same objawy i mam nadzieję, że pomoże :)

Czy to jest początek jakiejś większej awarii, czy jak po WD40 przestanie piszczeć to już można spać spokojnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym filmiku właśnie u mnie tak piszczy. czy to co napisaliście powyżej to właśnie temu pomoże??

czy jesli prysnę wd40 tam gdzie jest szczelina między kieronicą a deską rozdzielczą to coś pomoże, bo to tak jakby z tamtego miejsca dochodzi pisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dokałdnie to samo co ja jak kolega wyzej napisał strzał w dziesiątke ja pstrykałem biłałym smarem w spreju i pomogło pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...