Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze wspomaganiem


daniss22

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo kolego wydaje mi się że pompa nie domaga czekam na kaske i wymienie pompę oraz płyn :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat.

Co myślicie o zakupie pomp z allegro w cenie 200zl. Niby napisane jest że nowe są. Czyjej są one produkcji i czy warto takie kupować, czy po prostu kupić ori używkę.

Kupiłem cztery takie pompy. Wszystkie ,,ZF'',,nowe'',każda kosztowała 400zł.

Efekt: każda wytrzymała około 8000km i padała. Pompa do reklamacji, dostawałem nową i montowałem.Przy czwartej pompie robiłem to u innego mechanika, który zauważył że pompa ma polskie śruby co może oznaczać iż jest regenerowana.Teraz wsadziłem ori używkę i śmiga aż miło :>

Tak więc odradzam. Szkoda kasy i pracy. Biorąc pod uwagę ile wydałem kasy na montaż i olej to kupiłbym nową w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:.

Mam dokładnie taki sam problem jak kolega. Przy zimnym płynie od wspomagania koło kierownicy lekko chodzi, a jak się nagrzeje to ciężej. Płyn wymieniałem na taki: plyn-do-ukladu-wspomagania-febi-m-6162.jpg

Odpowietrzyłem układ, ale go nie przepłukiwałem. Ma to jakieś znaczenie? Tydzień temu po dłuższej jeździe po Krakowie kierownica dosyć ciężko chodził i przy skręcie skrzypiała. Wie ktoś w czym tkwi problem? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorniczek wymyłeś i sitko?? przepłukaj febim a zalej ori zielonym vw taka moja rada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przed wymianą oleju na Febi wymyłem zbiorniczek wraz z sitkiem, tylko właśnie nie przepłukiwałem :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...