Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zderzak przód


binio-stg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety muszę wymienić przedni zderzak w moim Audi. Patrząc na allegro nie ma zbytnio w czym wybierać, ale znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/nowy-zderzak-przedni-przod-audi-a4-a-4-do-przodu-i1417862584.html

Czy warto coś takiego kupować czy lepiej szukać ori używki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba będzie trzeba tak zrobić. Pojeżdżę jeszcze po szrotach okolicznych, może coś trafię.

Do srebrnego to masz spore szanse dostać w kolorze na szrocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podróby są g... warte, kupiłem kiedyś do innego auta, przy montażu było istne rezanie.

A twarde jak cholera. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest LY7M :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

na moje oko to zdecydowanie LY7M, chyba nie było innych sreberek w B5 przed liftem i też polecam ori używkę niż to nowe coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam srebrny LY7M i ostatnio kupiłem na allegro lustro prawe od angola w tym samym kolorze i widziałem też zderzak,ale czy jeszcze jest to nie wiem :hi:

mozesz jeszcze podzwonic do tych gosci,masz tu chyba ze trzech różnych sprzedawców

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=LY7M&category=4094&description=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz ori bo te nowe podróby są chu** warte i dużo trzeba przy nich rzeźbić bo nie pasują. nie możesz sprawdzić jaki masz dokładnie kod lakieru we wlepce która jest we wnęce koła zapasowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro sprawdzę jaki jest kod, ale póki co allegro obdzwonione i nie ma nikt w srebrnym.

jak nie zależy Ci na czasie to warto poczekać, niedawno ktoś wyrwał na forum kompletny zderzak do polifta (z kratkami i halogenami) za ok 250-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie śpieszy mi się aż tak dlatego spokojnie mogę poczekać na jakąś okazję. A właśnie, zderzak z polifta będzie pasował do auta z 1995 roku?? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie śpieszy mi się aż tak dlatego spokojnie mogę poczekać na jakąś okazję. A właśnie, zderzak z polifta będzie pasował do auta z 1995 roku?? :embarrassed:

słyszałem że jeśli się zmieni boczne mocowania to będzie pasował :wink4: ale niech ktoś to jeszcze potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wywiercić dziury na zaczepu po bokach, coś tam jeszcze i powinno podejść :) Poliftowe fajna kompletne masz za 500zł minimum:P Chcesz do Ci sprzedam przedliftowy granatowy ale za to z kompletnymi spryskiwaczami, belką, ślizgami itp. Miałem zakładać do siebie,, do zenonów ale mam inne wydatki niestety pilniejsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wywiercić dziury na zaczepu po bokach, coś tam jeszcze i powinno podejść :) Poliftowe fajna kompletne masz za 500zł minimum:P Chcesz do Ci sprzedam przedliftowy granatowy ale za to z kompletnymi spryskiwaczami, belką, ślizgami itp. Miałem zakładać do siebie,, do zenonów ale mam inne wydatki niestety pilniejsze :(

kod lakieru tego zderzaka jaki jest? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze ten zderzak to pod malowanie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...