Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiego palmtopa do navi wybrać???


kaj82

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem sobie zakupić przenośną navi, wynalazlem cos takiego http://www.mio.pl/twojkoszyk.php?numer_produktu=115

Zastanawiam się czy wyświetlacz nie będzie za mały i czy to będzie w miarę szybkie i nie wieszające się, co byście polecili w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec kupił TOM TOM 910 i jest zadowolony

Daj spokój z tym TOM TOMem - szkoda na to słów.

Kaj, ja na Twoim miejscu kupiłbym sobie to co właśnie wybrałeś.

Sam mam MIO tylko model P550 i jestem bardzo zadowolony.

Urządzenia firm takich jak HP lub FS są 2x droższe (jak nie lepiej), a oferują dokładnie to samo, a płacisz tylko niepotrzebnie za markę.

Kupisz do tego AM 4.0 i będziesz naprawdę bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam nikogo kto ma problemy z asusem...

A ja znam :>

Myślę, ze każdy model będzie miał w niektórych egzemplarzach zbuka - ważne, żeby na niego nie trafić.

Mnie w Asususie wkurzała odchylana antenka i carbon wykończenie.

Mio - miodzio. Jestem bardzo zadowolniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Garmin Nuvi [modelu zapomniałem ale chyba 650 ?] i kosztowało mnie to 400 Euro jakiś rok temu , w strefie wolnocłowej :thumbup: Jak dla mnie wypas .

http://www.garmin.com.pl/moto/gps-samochod-1-90.html

-Ładny głos kobiecy gada :decayed:

-mi w Holandii wysyłało zawiadomienia o radarach :kox:

-masz punkty gastronomiczne , centra handlowe , hotele

- slot na karty pamieci , mozliwość zablokowania kodem pin

-duuzy wyświetlacz wiec nie trza sie wgapiać za bardzo

itp, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce palmtopa tj wyzej napisałem, dzięki wszystkim za podpowiedzi jakby ktoś miałby jeszcze coś do dodania NA TEMAT to będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz możliwość odliczenia VAT (a chyba masz), to ja proponuję FS LOOX N560 :evil:

zwarta, ładna obudowa - posiada wszystko co potrzeba, świetny display, szybki procek.

Wyjdzie Ci po odliczeniu cenowo mniej więcej ile chcesz wydać (noo, ciutkę więcej - ale warto).

zmienię temat na palmtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam na navi przenośną. Olo_GDA ładnie opisałeś zalety i możliwości navi na palmie no ale do internetu gier fotek czy filmów to raczej zabaweczka. Nie padło wiele propozycji raptem Mio i Asus a co z HP i FS (no jakiś padł)? Czy warto doinwestować w lepszy typ ekranu w palmie? A może niegłupim pomysłem jest poszukanie używanego palma?

Dlaczego jako przenośnej nawi nikt nie zaproponowałe rozwiązania na telefon z symbianem, wiem że ograniczeniem są dostępne mapy i wielkość ekranu ale rozwiązanie ma swoje zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam na navi przenośną. Olo_GDA ładnie opisałeś zalety i możliwości navi na palmie no ale do internetu gier fotek czy filmów to raczej zabaweczka. Nie padło wiele propozycji raptem Mio i Asus a co z HP i FS (no jakiś padł)? Czy warto doinwestować w lepszy typ ekranu w palmie? A może niegłupim pomysłem jest poszukanie używanego palma?

Dlaczego jako przenośnej nawi nikt nie zaproponowałe rozwiązania na telefon z symbianem, wiem że ograniczeniem są dostępne mapy i wielkość ekranu ale rozwiązanie ma swoje zalety.

Ja sie na to nie zdecyduje, bo za maly wyswietlacz, wole skupic sie na drodze ;)[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 11:14 _________________________________________________

jeśli masz możliwość odliczenia VAT (a chyba masz), to ja proponuję FS LOOX N560 :evil:

zwarta, ładna obudowa - posiada wszystko co potrzeba, świetny display, szybki procek.

Wyjdzie Ci po odliczeniu cenowo mniej więcej ile chcesz wydać (noo, ciutkę więcej - ale warto).

zmienię temat na palmtopa.

Zu teur, niestety ale max 1200zl brutto jestem w stanie przeznaczyc, ale faktycznie bardzo ciekawy model tego FS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję Ci małą, tanią nawigację typu PNA (z możliwością odblokowania do PDA) FS Loox N100 z oprogramowaniem Mobile Navigator 6 z mapami z nawigacji NAvigon 7110 (co do map to możemy pogadać na GyGy :wink4: - cała Europa na jednej mapie z sierpnia 2007) ) ten Looxik ma trochę mały ekran ale nawigowanie głosowe w MN6 działą tak dobrze że praktycznie nie trzeba patrzeć na navi, no i cena - można go kupić nawet za 700-800 zł nówkę są też 2 czy 3 na Allegro używane parę miesięcy za ~600 zł... Taką navi kupiłem dla mojego staruszka i jest z niej mega zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece Della X51V :) Zdecydowanie NAJSZYBSZY , NAJMOCNIEJSZY i NAJWYDAJNIEJSZY obecnie palmtop , ze nie wspomne ze ma ekran VGA i akcelerator graficzny , usb , wifi , bt , 3,5" ekran i wogole jest GIT :)

zgadza się :), ma duży ekranik, filmy można oglądąć na zajęciach na uczelni :), i korzystac z auto mapy :th: , 2gb na pewno czyta, nie wiem jak z większymi kartami bo nie sprawdzałem, do tego warto dokupić uchwyt multimedialny do auta, który automatycznie ładuje della i słuchać w czasie jazdy "uwaga radar" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i palmtop kupiony,Mio P560 smiga z automapa 4.1.2 az milo, polecam taki zestaw, bardzo fajna zabawka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.

Poszukuję nie za drogiego palmtopa z gps i najlepiej z wgranymi mapami Europy, oraz Polski.(bardziej zależy mi na dokładnych mapach Europy)

http://www.allegro.pl/item296828126_palmtop_mio_digi_walker_p350_gps_automapa_tomtom.html

Może się ktoś wypowiedziec na temat tego mio 350 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy ktore sa wymienione w opisie sa troszke "wiekowe". Od dawna mozna nabyc juz ich kolejne-nowsze wersje.Dodatkowo aby je wgrac bedziesz musial zakupic karte o wiekszej pojemnosci. Nie posiada Bluetooth'a, WiFi ale za to posiada wiekowa wersje Windowsa :). Doliczajac to wszystko do ceny "Kup Teraz" uzyskujesz kwote za ktora spokojnie mozesz kupic urzadzenie nowe z gwarancja i pelnym wyposazeniem. Cena zupelnie nie adekwatna do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...