Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dolnoślaskie Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w Oleśnicy jest gość z ramkami , wyciagał zakupy z bagażnika ja trąbnołem popatrzył podniosłem rękę a on tylko mnie zmierzył :grin: Więc stawiam ze kupił auto już z ramkami

Opublikowano
  • Autor

Arbam dzisiaj 8:40 Minska

Opublikowano

A co to za b5 sedan z ramkami stoi na Tyrmanda??

Opublikowano
  • Autor

Raczej nieaktywny. Poluje na gościa juz 1.5 roku i nie mogę go zlapac

Opublikowano

15.05 chopinowe wozidło na orlenie pod pasażem grunwaldzkim:hi:

Opublikowano

Przed chwila czerwone b5 kombi przy szpitalu na geabiszynskiej

---------- Post dopisany 01-07-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2014 at 15:36 ----------

Czarne b7 kombi na ramkach klubowych koło lokomotywy na strzegomskim i b7 na bulwarze Ikara

Opublikowano
  • Autor

Pozdro dla kolegi z DLU z którym pozdrawialismy sie dzisiaj na legnickiej o 21:10 :decayed: btw. Zacne kolo i gleba :wink:

Opublikowano

Widziana czarna B7 w sedanie na klubowych wjeżdżająca na parking koło Lidla na Hynka na blachach DW :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pozdro dla kolegi z DLU z którym pozdrawialismy sie dzisiaj na legnickiej o 21:10 :decayed: btw. Zacne kolo i gleba :wink:

to był FAFNASTY :decayed:

Opublikowano
Pozdro dla kolegi z DLU z którym pozdrawialismy sie dzisiaj na legnickiej o 21:10 :decayed: btw. Zacne kolo i gleba :wink:

RÓWNIEŻ :decayed: POZDRAWIAM

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

srebrny sedan przedlift na lampach czarnych bizenon uciekł mi na ORLEN w środzie śląskiej :wink: okopciełem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To moja była audi. Kolegi chyba niema na forum.

Opublikowano

cos tam reagował na awaryjne bo był z tyłu :grin: siedział na zderzaku ale nie ale nie.....

Opublikowano
  • Autor

Teraz jest tam lpg i prawdopodobnie kość z seria. Moze dlatego nie podjął walki :wink:

Opublikowano

Widziana czarna B6 w avancie na DW zaparkowana przy rondzie na Zaporoskiej :wink: i chyba na zachodniej B8 czarna mi śmignęła :decayed:

Opublikowano

któż to był na holu o ile się nie mylę i jeśli dobrze widziałem bo na fotelu pasażera byłem tez przed holem;p w środę na ostatnim groszu?

Opublikowano
15.05 chopinowe wozidło na orlenie pod pasażem grunwaldzkim:hi:

hehe skubany :decayed:

Opublikowano
15.05 chopinowe wozidło na orlenie pod pasażem grunwaldzkim:hi:

hehe skubany :decayed:

hehe a co myślałeś, że tak skitrany będziesz nie zauważony :grin:

Opublikowano

Czarne b7 kombi na ramkach klubowych koło lokomotywy na strzegomskim

jak DZA to ja ;)

Opublikowano

Kiera jakas scieta w srodku byla wiec moze jakis klubowy rezacz? :)

6a3y9eje.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Srebrna (?) B6 DSW z ramkami klubowymi widziana w Mirkowie w strone Oleśnicy przed 17tą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.