Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Odpaliłem zgasł i nie chcę odpalić warjujący wiatrak chłodnicy


Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ostatnim razem Spanki pomógł mi naprawić autko więc próbuje po raz kolejny :)

Problem pojawił się dzisiaj a mianowicie odpaliłem auto żeby je rozgrzać kiedy wróciłem silnik już nie pracował próbowałem go odpalić i nic więc podłączyłem VAG i też nic nie pokazuje choć komunikacja jest OK

Wcześniej miałem problem z wiatrakiem wentylatora i dalej sobie z tym nie poradziłem kiedy gasiłem auto zaczynał kręcić ustawał i znowu kręcił aż jednego dnia wyładował mi akumulator do zera a że nie był pierwszej nowości więc kupiłem dzisiaj nowy :przebiegly: nie wiem co jest z tym autem to się zaczeło wraz z zimą wcześniej dwa lata zero kłopotów.

I jeszcze jedno wydaje mi się że przy przekręcaniu stacyjki nie słyszę takiego jakby cichego buczenia przez chwilę które było wcześniej ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz z tym wentylatorem to się tak działo u mnie jak miałem odłączony klimatronik. Po zgaszeniu auta wentylator włączał się na pierwszy bieg po zapaleniu albo gasł całkiem albo przełączał się na najwyższe obroty. Po ponownym podłączeniu wszystko było ok

Przy przekręceniu kluczyka tez słychać u mnie buczenie ciche i to właśnie klimatronik się odzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przekręceniu kluczyka powinieneś usłyszeć lekkie buczenie z tyłu to działa przez chwile pompa paliwa ta co jest w zbiorniku. Włączanie się wentylatora musi być spowodowane jakąś awarią. Miałem kiedyś podobny problem , zalany był komputer z przekażnikami ten co jest pod maską.Woda zrobiła swoje do wymiany poszły trzy przekażniki . Od wentylatora , świec żarowych i pompy paliwowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit a odłącz czujnik temperatury płynu chłodzącego i wtedy spróbuj woza odpalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...