Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS


gelus

Rekomendowane odpowiedzi

46f4f9b5a314b4c9m.jpg

83ffe646154b25dfm.jpg

234210aaf442b9bam.jpg

38f9dc6589fd8262m.jpg

d4a94846b7f3fdcam.jpg

felgi :sick3:

Walnij je całe na czarno albo w srebro :naughty: Szkoda że nie avant :thumbdown: Poka wnętrze.

:quattro: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czarno odpadaja, lubie swiecidelka;P sa oryginalnie w platynowym kolorze wiec nie bede nic kombinowal gdyz nie ma potrzeby poki co;P

nom avant.... moglby byc ale bardziej wolalbym zmiane koloru ;P na srebny lub czarny ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, spalanie gazu 18 L przy 3.0 ? to moje 5,4 pali 20 latem, więc albo twój za dużo pali albo mój mało :polew: ja przynajmniej mam ksywę wielka butla bo tankuję 140 L za jednym razem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy kto jak jezdzi, jakie odcinki pokonuje itp, o spalaniu nie nalezy zbytnio dyskutowac, co warunki/auto/noga/charakter to inne spalanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ziomka z a3 klubu, ładna sztuka, felga naprawdę :naughty: niezła i daje rade, swoją drogą poprzednia a3 też była :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam :) dziekowac bardzo :) tez mi sie podobala no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Gelus :decayed: , niezła zmiana :good: , jak się śmiga , co tam w Kaliszfornii??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac ;) hehe dziekowac ;P smiga sie calkiem calkiem, aczkolwiek to auto juz nie jest tak szalone jak a3;P ciezko poszalec;P dlatego zostalo dupowozem na 19nastkach ;P poszukuje jeszcze dokladki od eski ale ciezki temat ;P

a w kaliszforni... od 3 dni ciagle pada;P a niby wiosne zapowiadaja ;P musisz wpasc odwiedzic:) zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie avant :thumbdown:

Jak mnie takie teksty leczą. :facepalm: Czmu nie napisać szkoda, że nie daewoo. :no:

Kupuj czym prędzej fele, wiosna idzie. :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykl mieszany spalanie 15l/100km lpg przy 19nastce feldze [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 02:39_________________________________________________kiera z s8 juz na aucie, pelna multifunkcja sterowanie z kierownicy, podgrzewana :) wybieranie glosowe, obsluga telefonu poprzez BT nawet fajna sprawa:)

b6b3f365b4b61c1fmed.jpg

od poniedzialku walka z kameleonem :)-czyli poprawka po lakierniku (malowanie przodu) wlatuje lotka na klape sline i w miedzy czasie wylatuje wydech (wycinka katalizatorow, prosta rura do ostatniego wydechu) :> zobaczymy jak bedzie brzmiec;D

dzieki za pomoc Marek (Siemian) i Dominik (Dominikt1) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica jest z S8 wiec nie wiem Panowie czego chcecie , rozmiarem jest identyczna jak b6 trojramienna...

wogule to mam sedana ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka kierownicy pod złym kątem więc wygląda jak z Jelcza, koment Pabla to był lekki sarkazm do komentu Inspektora więc luuuuuz

zmień opis na quattro a nie Quattro, quattro to poprawna pisownia[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 00:28_________________________________________________w ogóle a nie wogule tak po za tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł nie dowierzam, dobrze ze nie zostałem zbanowany za niepoprawną pisownię ;D przepraszam, obiecuję poprawę :evil:

ps. napiszcie do wikipedi ;)http://pl.wikipedia.org/wiki/Quattro_%28uk%C5%82ad_nap%C4%99dowy%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...