Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS


gelus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za dokonane przez Ciebie zmiany. Oczekują one na przejrzenie przez jednego z redaktorów.

Obecnie 1 zmiana oczekuje na przejrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak byly sobie 4 katalizatory :) wydech robiony podemnie :) mam nadzieje ze bedzie git :)

takie male spy foto ;)

4f5727c671b5cce0m.jpg

f9b54afc7727783cm.jpg

5ad1077b49d10cf7m.jpg

pozostalo zamontowac, i wyciac jeszcze srodkowy :)

auto zostaje na ostatnich dwoch wydechach, poczekamy na efekt ;D[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 17:41_________________________________________________c1d1416c79119ec6m.jpg

489aee012862bf89m.jpg

c877b9b15b7a5b4em.jpg

72e365b82d532ae9m.jpg

799c0fa757847cf3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie jest to kierownica moich marzen, lecz biorac pod uwage ze kupilem ja za cene poduszki airbag od b6 a jest skorzana, podgrzewana, dzialajaca multifunkcja to nie zastanawialem sie... trafii sie kiedys w rozsadnych pieniadzaj scieta u dolu to sie zakupi, poki co kwota ponad 1000zl za taka kiere to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak byly sobie 4 katalizatory :) wydech robiony podemnie :) mam nadzieje ze bedzie git :)

takie male spy foto ;)

4f5727c671b5cce0m.jpg

f9b54afc7727783cm.jpg

5ad1077b49d10cf7m.jpg

pozostalo zamontowac, i wyciac jeszcze srodkowy :)

auto zostaje na ostatnich dwoch wydechach, poczekamy na efekt ;D[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 17:41_________________________________________________c1d1416c79119ec6m.jpg

489aee012862bf89m.jpg

c877b9b15b7a5b4em.jpg

72e365b82d532ae9m.jpg :wink4:

799c0fa757847cf3m.jpg

bedzie sie darlo jak ch.oj :kox: :kox: w srodku bedzie slychac wydech a nie motor a ja bym wolal odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Gelus. sluchaj gdzie kupiles sprezyny obnizajce ? i o ile obizyles furke? i jak dobierales sprezyny ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no kolego musze Cie zdziwic bo nie drze sie wogule, nawet za duzo odglos sie nie zmienil... niestety trzymaja bulgot silnika ostatnie wydechy, tza bedzie cos podzialac...

bedzie sie darlo jak ch.oj :kox: :kox: w srodku bedzie slychac wydech a nie motor a ja bym wolal odwrotnie

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:33_________________________________________________sprezyny kupilem na allegro, podobno -40mm, sprezyny dobieralem w odpowiednim przedziale wagowym no i pod quattro

Siemka Gelus. sluchaj gdzie kupiles sprezyny obnizajce ? i o ile obizyles furke? i jak dobierales sprezyny ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus :P moze jestes w tym obcykany i byś mi pomógł coś poszukać :0 podam Ci moje para audi :P:hi: ja cche max o 30mm obnizyc :)

Auto: A4 B6

Nadwozie: Sedan

Silnik: AWX 131KM (2003)

Skrzynia: MANUAL (5)

Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ

Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH

Zawieszenie: 1BA

poszukalem takie sprezyny : http://moto.allegro.pl/sprezyny-audi-a4-sedan-8e-11-00-10-07-30-30-mts-i1724418826.html dobre by byly?? bo chce zalozyc 17 ale na standardowym zawieszeniu to lipnie ebdzie wygaldalo ;/ prosze o jakies opoinie na ten temat pozdrawiam aha i czy msuze amorki wymienic czy moge zostawic ori?? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 23:57_________________________________________________nikt na tym forum nie pomzoe??:((( gdzie psize to nikt mi nie odpisze ani nic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hidden załóż sobie sowj watek, pochwal sie autem i wtedy pytaj o porady odnosnie swojego auta a nie ludziom śmietnik robisz w watkach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra spokojnie ;d już założyłem watek tylko jutro wrzucę foteczki jak zrobię :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle jeszcze nad zrobieniem sobie jakis koncowych wydechow, przerabial ktos ten temat w 3.0 ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...