Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak poprawic zasieg radia bo zbiera fatalnie :/


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies rady sposoby jak polepszyc jakosc zbierania fal radiowych bo u mnie to czasem nawet rmf nie zbiera, wiem ze sa na allegro jakies wzmacnacze sygnalu ale czyto cos da? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz nieoryginalne radio ?? Wiec musisz kupić coś takiego co się nazywa separator antenowy, np. taki:

Separ-Golf4-fajka.bmp

Natomiast jeżeli masz oryginalne to sprawdź, czy któryś kabelek od anten w tylnych bocznych szybach się nie odczepił :)

Ew. w lewym boczku w bagażniku masz chyba wzmacniacz radiowy, czy jak to tam się fachowo nazywa i tam możesz sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz nieoryginalne radio ?? Wiec musisz kupić coś takiego co się nazywa separator antenowy, np. taki:

Separ-Golf4-fajka.bmp

Natomiast jeżeli masz oryginalne to sprawdź, czy któryś kabelek od anten w tylnych bocznych szybach się nie odczepił :)

Ew. w lewym boczku w bagażniku masz chyba wzmacniacz radiowy, czy jak to tam się fachowo nazywa i tam możesz sprawdzić :)

wszystko sprawdzalem i wszystko jest OK a radio mam ORYGINALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ten wzmacniacz antenowy wysiadł, co prawda to była głównie przypadłość sedanów ale może tutaj akurat to wysiadło. Trzeba zdjąć lewy boczek i posprawdzać kable od anten podłączone do bocznych tylnych szyb czy czasem któryś drutek nie jest oderwany. Jeśli z kablami jest ok to spróbować pościskać obudowę wzmacniacza i zobaczyć czy coś się poprawia.

Tutaj jest opis podobnej przypadłości

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80807.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...