Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wycieraczki przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wklejcie fotki tych Aero..

Opublikowano
992911789_1
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może ktoś podesłać link gdzie takowy zestaw uda się zakupić? Szukałem i niestety nie znalazłem nic odpowiadającego ;/.

Opublikowano

na allegro, ale z tego co widze na chwile obecną nie ma wystawionej aukcji, musisz sprawdzić w tygodniu, może wystawią ponownie

szukaj "aero a4"

Opublikowano

no wygląda jakby to było to, zdjęcie jest słabe.

tamta oferta dotyczyła nowych wycieraczek a te są chyba używane.

z tego co pamiętam to firma która sprzedawała nowe komplety była z Orzesza.

Opublikowano

a to pasi do B5 ? :rolleyes:

Opublikowano

ten z Orzesza jest tutaj: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4254239 , też u niego brałem (około 300 zł), ale musiałbyś zadzwonić bo aukcji nie ma wystawionej

_________________________________________________

wątek o B6, a do B5 nie pasi :no:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item1102188766_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html

Tutaj jest link do ramion z wycieraczkami Aero od tego z Orzesza. Ja od niego w lutym kupowalem i jestem do dzis zadowolony. Swoja droga te ramiona z wycieraczkami Aero schodza mu jak swieze buleczki.

Opublikowano

w orzeszu jest sklep? :shocked:

Opublikowano

Wszystko wskazuje, ze ten sklep znajduje sie w Orzeszu. Tutaj jest link do strony internetowej tego sklepu http://conex.auto.pl/index.html

Opublikowano

Wszystko wskazuje, ze ten sklep znajduje sie w Orzeszu. Tutaj jest link do strony internetowej tego sklepu http://conex.auto.pl/index.html

dzięki za link :wink4:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy mam taki problem zakupiłem pióra bosch-a ( 100zł kpl ) dokładnie 28 sierpnia i już po niecałym miesiącu zostawiają cieniutkie kreseczki poprostu przepuszczają byłem zareklamować gościu powiedział że za tydzień będzie fachowiec i on oceni czy to wada piór ale na jego gust to jest wina szyby posiada odbicia od kamyczków rysy itd.- fakt szyba nie jest pierwszej nowości ale wygląda tak jak inne normalnie eksploatowane jak sądzicie może to być od szyby czy to wina piór.

Pozdrawiam

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item1102188766_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html

Tutaj jest link do ramion z wycieraczkami Aero od tego z Orzesza. Ja od niego w lutym kupowalem i jestem do dzis zadowolony. Swoja droga te ramiona z wycieraczkami Aero schodza mu jak swieze buleczki.

schodzą bo ma lekko stówkę taniej ten towar jak w ASO. Sporo taniej też można było tam kupić nowy ori mechanizm wycieraczek.

Opublikowano

może być winna szyba możesz ją spolerować

Opublikowano

Koledzy mam taki problem zakupiłem pióra bosch-a ( 100zł kpl ) dokładnie 28 sierpnia i już po niecałym miesiącu zostawiają cieniutkie kreseczki poprostu przepuszczają byłem zareklamować gościu powiedział że za tydzień będzie fachowiec i on oceni czy to wada piór ale na jego gust to jest wina szyby posiada odbicia od kamyczków rysy itd.- fakt szyba nie jest pierwszej nowości ale wygląda tak jak inne normalnie eksploatowane jak sądzicie może to być od szyby czy to wina piór.

Pozdrawiam

Kolego mam podobny problem, który opisalem w innym poscie. Link do tego postu podaje ponizej.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158012.0

Ja wczoraj wymienilem szybe i kupilem nowe piora jesli w dalszym ciagu bedzie mi sie to pojawiac to juz nie mam glowy co moze byc grane. Licze na to, ze po wymianie szyby skonczy mi sie problem z tymi wycieraczkami i nie bede juz sie tak szybko zuzywaly.

Opublikowano

Koledzy czym najlepiej wypolerować szybę bo już nie mam głowy :wallbash:

Opublikowano

to taki specjalny proszek dostałem go od kumpla który wymienia szyby,pomarańczowy można go też kupić u szklarza,tylko trzeba uważać przy polerowaniu by go nie przegrzać,musi być mokry mieszasz go z wodą i polerujesz filcem na niskich obrotach,trzeba też uważać by nie stać w jednym miejscu bo można narobić na szybie zagłębień,powodzenia :wink4:

Opublikowano

Dzięki kolego pojadę do szklarza i zapytam jeszcze na dodatek dziś pióro mi zarysowało szybę dosyć mocno nic tylko się pochlastać :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.