Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycieraczki przednie


grits

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyminiłem ramiona razem z piórami od B7 :naughty: bez porównania do oryginalnych z B6

wszystko p&p?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyminiłem ramiona razem z piórami od B7 :naughty: bez porównania do oryginalnych z B6

Czyli AERO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyminiłem ramiona razem z piórami od B7 :naughty: bez porównania do oryginalnych z B6

Czyli AERO :good:

Dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta?

Normalana cena w Lublinie 376,50zł.Z moim rabatem wyszło 261zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena samych ramion??

Same ramiona po 138zł/szt normalna cena , a gumki po 90zł /szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok z tą aukcją.Dobra cena można brać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście brałem ten zestaw od tego sprzedawcy i wszystko super, także nie ma się czego bać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam problem z przednimi wycieraczkami już ledwo chodzą do tego pracują powoli i zatrzymują się w trakcie pracy. Co może byś tego przyczyną? Myślę czy przy okazji napraw przednich wycieraczek, które są nieuniknione czy nie warto wymienić ramiona i pióra. Które lepiej kupić ? do b6 czy b7? oglądałem przed chwilką zdjęcia b7 i mam identyczne ramie i wycieraczkę jak b7 więc nie są one takie same?

Wycieraczki uratowane !! wiem tylko, że mowa była o zregenerowaniu silniczka przednich wycieraczek i działa, nawet dostałem gwarancję na naprawę :) . Całość robiona w vass serwis w Gdyni. Odstawiłem auto o 0800 i odebrane o 1300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie opowiem o swoich wycieraczkach, mianowicie w tesco znalazłem pióra wycieraczek płaskie mocowane na stare uchwyty, po przełożeniu okazało się że silniczek nie mógł uciągnąć tych piór. Po lekturze forum padło, że zatarte są trzpienie na których mocuje się ramiona wycieraczek. Po rozebraniu okazało się, że problem leży po stronie mechanizmu w silniczku wycieraczek. Jest tam wielkie koło plastikowe napędzane ślimakiem od silniczka, zacierał się czpień który wprawia w ruch cały mechanizm. Lekarstwem było wyczyszczenie tego czpienia i dobre nasmarowanie.

A teraz co do samych piór, wydawało mi się, że kupiłem badziewie bo jakoś źle wycierały, ale teraz jak chodzą z z dobrą szybkością zbierają rewelacyjnie, za sztukę dałem chyba 18 zł czy coś takiego, nawet jak bym co rok musiał je zmieniać to nie widzę sensu kupować ramion i piór płaskich za 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś posiada plastikowe klipsy do mocowania piór wycieraczek? Są to te niestandardowe mocowania, niestety jeden przy zdejmowaniu wycieraczki się połamał a w zestawie boscha tych plastikowych zaczepów nie ma :wallbash:

Wiem, że można je kupić w ASO za około 10pln ale do najbliższej ASO mam spory kawałek (150km)...

Może ma ktoś do odsprzedania? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie ;) wycieraczki przednie wiadomo a co z tyłeczkiem avanta? Ja mam tam jak by starą.. mimo tego, że z przodu już mam ramiona pod aero co zrobić?

własnie co z tyłem , wycieraczki wam zbierają po całosci? bo mi na srodku wycieraczka zostawia półokrągło smuge z 10cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odkopię :gwizdanie:

Forumowicze mam problem z wycieraczkami. Kilka dni temu coś się stało i teraz wycieraczki nie pracują poprawnie - zrobią cały cykl góra-dół, lecz zamiast zatrzymać się na dole tak jak zawsze prawie przy samym podszybiu to unoszą się ponownie do góry na ok 8-10 cm.

Czyli cykl wygląda: góra - dół - góra na 10 cm. Czy można to wyregulować jakoś? Mam nadzieję, że to nie silniczek pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie czy do mojej niuni bedzie pasowac ten zestaw?? 8e1 998 401 na allegro 277 plus przesylka natomiast w ASO chca u mnie 299zl ale nie wiem czy na pewno to jest zestaw aero i czy bedzie pasowal.... a4 b6 01 rok sedan... pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...