Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!

WhyMe?

Panowie ogarnia ktoś u nas w powiecie dopasowanie wkładki zamka pod klucz (z auta rzecz jasna)?

Bolek ogarnia wszystko:decayed:

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 22:10 ----------

Był bym wdzięczny panowie za głos:wink:

gdzie by nie wszedł w temat tak wazelina... głosuj na mnie... wszedłem na gg głosuj na mnie... otwieram felsa głosuj na mnie... ide po zarcie i mam nadzieje ze nie spotkam Cie w lodówce:decayed:

Byłeś już w łazience czy po prostu zapomniałeś?:decayed:

jeszcze nie byłeś w jego temacie o B6:polew:

Byłeś już w łazience czy po prostu zapomniałeś?:decayed:

byłem... wystawała głowa z kibla i krzyczła oddaj na mnie głos:naughty: nacisnałem 3 razy spłuczke:jerk:

:grin::grin::grin:

Głosy oddane :wink: