Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] MZ ETZ 251

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze nie taka

MZ%201000SFX.jpg

:wink4:

Opublikowano

szkoda ze nie taka

MZ%201000SFX.jpg

:wink4:

Kilka modów i będzie taka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz wygląda śmiesznie,ale wtedy ...........masakra :kox:

pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra :polew:,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie :decayed:

jak cię znam,to na pewno tak było :polew: :polew: :polew:

osobiście nie miałem,etki,ale kuzyn był fanem tych motorów,251 jeździłem z nim do podstawówki 3km w jedną stronę :decayed: była trochę za lekka jak na swoje osiągi,ale wygląd i prezencja jaką miała kilkanaście lat temu,teraz niema chyba takiego odniesienia :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ale na jednym kole można nadal jeździć i to nieźle,znałem gościa co na jednym kole mógł przelecieć z 10 metrów,ja osobiście się boje co by się nie pozdzierać.

Opublikowano

no ale na jednym kole można nadal jeździć i to nieźle,znałem gościa co na jednym kole mógł przelecieć z 10 metrów,ja osobiście się boje co by się nie pozdzierać.

10 metrów ????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mój Koleś przejezdzał całą ulicę, debil jeden, co 2-3 miesiace zmieniał łańcuch i łozyska w głowce ramy

Opublikowano

Pamiętam że sąsiad chyba w 95r taką miał i się w niej tak zakochał że wyniósł meble z dużego pokoju (wtedy była zima) i śmigał nią w kółko po pokoju :polew:

Ja przychodzę do jego brata, otwiera drzwi a tu spaliny na człowieka poleciały niczym jakiejś kotłowni :polew:

Opublikowano

Mój ojciec ma 250 od nowości- przejechane ma nie całe 20tysięcy wychuchana zawsze nakryta kocami .

Opublikowano
pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed

:kox: podobnie moj Ojciec miał z 250 :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed
:kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fajna.Mam sentyment do tych maszyn z tamtych lat.Ja miałem 250 ETZ a wcześniej simsona enduro i zwykłego ujeżdżałem.To były czasy :good:

Opublikowano

Ojj tak, MZ ETZ stanowiła taką piękną "miastową" alternatywę między wieloma WSK-ami i Jawa TS 350 :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

brat miał :D ze dwie w swojej karierze jak się nie mylę :] heh miałem wtedy 8 lat i jak mnie przewiózł to robiła wielkie wrażenie :slina: .. a teraz ma qmpel :) no powiem że jeździ :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.