Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] MZ ETZ 251


chudy13101980

Rekomendowane odpowiedzi

teraz wygląda śmiesznie,ale wtedy ...........masakra :kox:

pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra :polew:,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie :decayed:

jak cię znam,to na pewno tak było :polew: :polew: :polew:

osobiście nie miałem,etki,ale kuzyn był fanem tych motorów,251 jeździłem z nim do podstawówki 3km w jedną stronę :decayed: była trochę za lekka jak na swoje osiągi,ale wygląd i prezencja jaką miała kilkanaście lat temu,teraz niema chyba takiego odniesienia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na jednym kole można nadal jeździć i to nieźle,znałem gościa co na jednym kole mógł przelecieć z 10 metrów,ja osobiście się boje co by się nie pozdzierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na jednym kole można nadal jeździć i to nieźle,znałem gościa co na jednym kole mógł przelecieć z 10 metrów,ja osobiście się boje co by się nie pozdzierać.

10 metrów ????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mój Koleś przejezdzał całą ulicę, debil jeden, co 2-3 miesiace zmieniał łańcuch i łozyska w głowce ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że sąsiad chyba w 95r taką miał i się w niej tak zakochał że wyniósł meble z dużego pokoju (wtedy była zima) i śmigał nią w kółko po pokoju :polew:

Ja przychodzę do jego brata, otwiera drzwi a tu spaliny na człowieka poleciały niczym jakiejś kotłowni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed

:kox: podobnie moj Ojciec miał z 250 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radekk2000
pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed
:kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza 251-ka na dzielnicy,czerwona,na początku nie było gdzie jej trzymać,więc codziennie z bracholem znosiliśmy ją z 2 piętra ,pierwszy tydzień trzymana w pokoju,rano przed szkołą,obowiązkowe odpalanie decayed
:kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna.Mam sentyment do tych maszyn z tamtych lat.Ja miałem 250 ETZ a wcześniej simsona enduro i zwykłego ujeżdżałem.To były czasy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...