Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Blokada na pompie wtryskowej


slowikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Byłem w Krakowie w Tech-u na podnisieniu mocy w swoim aucie a mam 2.5 tdi 180 km a chlopaki niestety nie dali rady poniewaz mam blokade na pompie wtryskowej i tylko 5 koni wyciagneli wiecej bo pompa nie puszcza. I mam takie pytanie czy mozecie i kogos polecic czy ktos jest w stanie zdjac ta blokade albo ominac ja zeby cos wiecej mozna było wycisnąc z mojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zapytac u mastersa w wawie ... z tego co pamiętam - wymiana pompy (fizyczna) i ECU (lub softu) bedzie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Krakowie w Tech-u na podnisieniu mocy w swoim aucie a mam 2.5 tdi 180 km a chlopaki niestety nie dali rady poniewaz mam blokade na pompie wtryskowej i tylko 5 koni wyciagneli wiecej bo pompa nie puszcza. I mam takie pytanie czy mozecie i kogos polecic czy ktos jest w stanie zdjac ta blokade albo ominac ja zeby cos wiecej mozna było wycisnąc z mojego auta?

Mozesz pojechac do Aligatora do Katowic i zrobi Ci np. 190-195PS, ale to bedzie maks.

Pompy nie maja zadnym blokad (jak widac tuner, u ktorego byles ma slaba wiedze), tylko sa poprostu malo wydajne w polaczeniu z wtryskami.

Hamowali Ci auto na seryjnym programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...