Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5


zib0l

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeję troszkę kotleta

mam a4 po lifcie 2000 rok i ostatnio intensywnie przyglądając się z dalszej odległości widać że lampy różnią się odcieniem. Oglądając dokładnie zauważyłem że jedna jest 2006 rok a druga 2000 rok, obie valeo. Czy polerowanie reflektorów pomoże w redukcji odcienia? Ta 2000 rok widać że jest bardziej matowa i ma więcej odprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:decayed: Jak szkło reflektora ma odpryski i jest matowe to polerke rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieję bo powiem szczerze że jak zauważyłem to zaczęło mnie to drażnić. Musi być na koniec użyta jakaś specjalna pasta do plastiku? Czy np. automax, tempo?

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 18:50 ----------

polerowałem dziś lampę papierem wodnym 1200, 2000 i 2500, rys nie narobiłem, potem pastą automax. Różnica dalej spora, starsza lampa jest ciemniejsza. Teraz tak się zastanawiam czy przepolerować jeszcze inną pastą czy ta starsza lampa ma syf w środku i dlatego wydaje się bardziej matowa, ciemniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieję bo powiem szczerze że jak zauważyłem to zaczęło mnie to drażnić. Musi być na koniec użyta jakaś specjalna pasta do plastiku? Czy np. automax, tempo?

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 18:50 ----------

polerowałem dziś lampę papierem wodnym 1200, 2000 i 2500, rys nie narobiłem, potem pastą automax. Różnica dalej spora, starsza lampa jest ciemniejsza. Teraz tak się zastanawiam czy przepolerować jeszcze inną pastą czy ta starsza lampa ma syf w środku i dlatego wydaje się bardziej matowa, ciemniejsza?

lampa ma napewno zabrudzony klosz od srodka. bez rozklejenia lampy nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...