Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Co to za część?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Co to za część na zdjęciu?

06102010156.jpg

Znajduje się z lewej strony na dole silnika (stojąc przodem do samochodu), Jest to coś od klimy?

Ile takie coś kosztuje?

Opublikowano

sprężarka

Opublikowano
  • Autor

Czyli ceny od 100 do 1000 za używane.

Warto kupić używaną czy lepiej nową? Ile kosztuje nowa?

Opublikowano

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Opublikowano

Przykładowo do mojego silnika nowa ORI sprężarka kosztuje ~ 625 € ( u Gajosa 3251 PLN ) :decayed:

_________________________________________________

Do 20.01.2003r. nowa ORI sprężarka kosztuje nawet 715 €

Opublikowano

Jeśli szwankuje Ci w sprężarce samo sprzęgło to możesz tylko sprzęgło kupić albo samą cewkę lub bezpiecznik do niej. Na forum www.elektroda.pl gdzieś widziałem fotoporadę wymiany lub regeneracji cewki lub bezpiecznika sprzęgła sprężarki. Trzeba trochę pogooglać to się znajdzie.

Opublikowano
  • Autor

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Czasami coś dziwnie świszczy (coś jakby łożysko) właśnie z okolic tej sprężarki.

Zauważyłam to dopiero pierwszy raz po przejechaniu dłuższej trasy.

Zauważyłem też, że czasami jakby klima słabiej/wolniej chodziła. Jest na AUTO i przy tej samej sile nadmuchu przyjmijmy 4 kreski raz chodzi szybko a raz wolniej i po chwili znów szybciej.

Czy jedno z drugim ma coś wspólnego?

Opublikowano

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Czasami coś dziwnie świszczy (coś jakby łożysko) właśnie z okolic tej sprężarki.

Zauważyłam to dopiero pierwszy raz po przejechaniu dłuższej trasy.

Zauważyłem też, że czasami jakby klima słabiej/wolniej chodziła. Jest na AUTO i przy tej samej sile nadmuchu przyjmijmy 4 kreski raz chodzi szybko a raz wolniej i po chwili znów szybciej.

Czy jedno z drugim ma coś wspólnego?

Spróbuj podłączyć klimę pod VAG-a, siostra miała podobna usterkę z falowaniem nadmuchu i była to wina jakiejś części elektronicznej. Co do świergotu to musisz to dobrze zdiagnozować bo dźwięk przenosi się i źródło może być w innym miejscu.

Opublikowano
  • Autor

Spróbuj podłączyć klimę pod VAG-a, siostra miała podobna usterkę z falowaniem nadmuchu i była to wina jakiejś części elektronicznej. Co do świergotu to musisz to dobrze zdiagnozować bo dźwięk przenosi się i źródło może być w innym miejscu.

Dzięki

podepne i zobaczę co wyjdzie a świergot musi troche poczekać.

Opublikowano

u mnie falowanie tylko nawiewu tzn. np. są 4 kreski a zaraz 2 i spowrotem ale zdarza się to bardzo rzadko , vag pokazał błąd w układzie klimatyzacji czujnik G 113 brak - lub zwarcie w obwodzie, błąd sporadyczny i co Wy na to ????? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

u mnie falowanie tylko nawiewu tzn. np. są 4 kreski a zaraz 2 i spowrotem ale zdarza się to bardzo rzadko , vag pokazał błąd w układzie klimatyzacji czujnik G 113 brak - lub zwarcie w obwodzie, błąd sporadyczny i co Wy na to ????? :wallbash: :wallbash:

Ale u mnie falowanie nie polega na zmieniającej się liczbie kresek tylko przy tej samej liczbie kresek raz dmucha mocniej a raz słabiej.

Do moderatora: Prosze o przeniesienie wątku do działu klimatyzacja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.