Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co to za część?


tomek533

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co to za część na zdjęciu?

06102010156.jpg

Znajduje się z lewej strony na dole silnika (stojąc przodem do samochodu), Jest to coś od klimy?

Ile takie coś kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ceny od 100 do 1000 za używane.

Warto kupić używaną czy lepiej nową? Ile kosztuje nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo do mojego silnika nowa ORI sprężarka kosztuje ~ 625 € ( u Gajosa 3251 PLN ) :decayed:

_________________________________________________

Do 20.01.2003r. nowa ORI sprężarka kosztuje nawet 715 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szwankuje Ci w sprężarce samo sprzęgło to możesz tylko sprzęgło kupić albo samą cewkę lub bezpiecznik do niej. Na forum www.elektroda.pl gdzieś widziałem fotoporadę wymiany lub regeneracji cewki lub bezpiecznika sprzęgła sprężarki. Trzeba trochę pogooglać to się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Czasami coś dziwnie świszczy (coś jakby łożysko) właśnie z okolic tej sprężarki.

Zauważyłam to dopiero pierwszy raz po przejechaniu dłuższej trasy.

Zauważyłem też, że czasami jakby klima słabiej/wolniej chodziła. Jest na AUTO i przy tej samej sile nadmuchu przyjmijmy 4 kreski raz chodzi szybko a raz wolniej i po chwili znów szybciej.

Czy jedno z drugim ma coś wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uzywana za nowa w serwisie zaplacisz okolo 1400zl lub wiecej , z Pinczowa jestes to zadzwon na serwis audi do Kielc i Ci powiedza.A co Ci sie dzieje ze chcesz wymienic??

Czasami coś dziwnie świszczy (coś jakby łożysko) właśnie z okolic tej sprężarki.

Zauważyłam to dopiero pierwszy raz po przejechaniu dłuższej trasy.

Zauważyłem też, że czasami jakby klima słabiej/wolniej chodziła. Jest na AUTO i przy tej samej sile nadmuchu przyjmijmy 4 kreski raz chodzi szybko a raz wolniej i po chwili znów szybciej.

Czy jedno z drugim ma coś wspólnego?

Spróbuj podłączyć klimę pod VAG-a, siostra miała podobna usterkę z falowaniem nadmuchu i była to wina jakiejś części elektronicznej. Co do świergotu to musisz to dobrze zdiagnozować bo dźwięk przenosi się i źródło może być w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć klimę pod VAG-a, siostra miała podobna usterkę z falowaniem nadmuchu i była to wina jakiejś części elektronicznej. Co do świergotu to musisz to dobrze zdiagnozować bo dźwięk przenosi się i źródło może być w innym miejscu.

Dzięki

podepne i zobaczę co wyjdzie a świergot musi troche poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie falowanie tylko nawiewu tzn. np. są 4 kreski a zaraz 2 i spowrotem ale zdarza się to bardzo rzadko , vag pokazał błąd w układzie klimatyzacji czujnik G 113 brak - lub zwarcie w obwodzie, błąd sporadyczny i co Wy na to ????? :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie falowanie tylko nawiewu tzn. np. są 4 kreski a zaraz 2 i spowrotem ale zdarza się to bardzo rzadko , vag pokazał błąd w układzie klimatyzacji czujnik G 113 brak - lub zwarcie w obwodzie, błąd sporadyczny i co Wy na to ????? :wallbash: :wallbash:

Ale u mnie falowanie nie polega na zmieniającej się liczbie kresek tylko przy tej samej liczbie kresek raz dmucha mocniej a raz słabiej.

Do moderatora: Prosze o przeniesienie wątku do działu klimatyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...