Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się na żywo te fele to dopiero robią robotę, ale myć to ja bym ich nie chciał, a poza tym gdzie kubeczki grillowo-wydechowe?

Opublikowano

Zgadza się na żywo te fele to dopiero robią robotę, ale myć to ja bym ich nie chciał, a poza tym gdzie kubeczki grillowo-wydechowe?

Jednego cuber zakosił a drugiego sam zabrałem :)

Opublikowano

szczoteczkę do zębów dodają przy kupnie :polew:

całą paczkę 20 sztuk na każdą felę :polew: :polew: :polew:

Zgadza się na żywo te fele to dopiero robią robotę, ale myć to ja bym ich nie chciał, a poza tym gdzie kubeczki grillowo-wydechowe?

Sącz zabrał, wzięli kiełbasę,chleb, colę to i kubeczki im się przykleiły do rączek :polew: :polew:
Opublikowano

szczoteczkę do zębów dodają przy kupnie :polew:

całą paczkę 20 sztuk na każdą felę :polew: :polew: :polew:

Zgadza się na żywo te fele to dopiero robią robotę, ale myć to ja bym ich nie chciał, a poza tym gdzie kubeczki grillowo-wydechowe?

Sącz zabrał, wzięli kiełbasę,chleb, colę to i kubeczki im się przykleiły do rączek :polew: :polew:

CHWILA JEDEN KUBECZEK :polew: a coli mi nic nie wiadomo chyba że maku zabrał a nic nie mówił :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widze, ze nie tylko ja mam niezbyt dobrze dobrany lakier w dokladkach i progach :cool:

Opublikowano

może na zdjęciu tak wyszło , na żywo jest lux :th:

Opublikowano

Nie jest lux, bo widzialem w Wiśle. Mam ten sam problem :cool:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja tam nie widzę różnicy :) jak na każdym plastiku troszke różnicy jest :) nie to co u mnie było :gwizdanie:

Felga jedna z ładniejszych :good:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 16:32 _________________________________________________a ile po programie :mysli:

Opublikowano

Ja tam nie widzę różnicy :) jak na każdym plastiku troszke różnicy jest :) nie to co u mnie było :gwizdanie:

Felga jedna z ładniejszych :good:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 16:32 _________________________________________________a ile po programie :mysli:

seria wyszła 154 a po programie 178 i 287niutków :wink4:

Hehe miałem robić dalsze mody ale poczekam z tym na Q :kox:

Opublikowano

Rezasz Q?

Opublikowano

Rezasz Q?

no co Ty :decayed:

trochę by to nieopłacalne było :gwizdanie:

Po prostu na razie koniec ładowania kaski w to autko, a niedługo (miejmy nadzieję) bedzie zmiana na Q i wtedy zacznie się prawdziwe rezanie :naughty: :naughty:

Opublikowano

i to jest myśl :good:

Opublikowano

i to jest myśl :good:

:wink4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rezasz Q?

no co Ty :decayed:

trochę by to nieopłacalne było :gwizdanie:

Po prostu na razie koniec ładowania kaski w to autko, a niedługo (miejmy nadzieję) bedzie zmiana na Q i wtedy zacznie się prawdziwe rezanie :naughty: :naughty:

to kiedy będzie nowy truedupowóz? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

TOPSECRET :kox: :kox:

Opublikowano

witam

jakie spalanie w miescie i na trasie?

Opublikowano

12,5 miasto

8 trasa

Chyba dobrze pamietam :naughty:

Pazdzioch fajny, ale musi byc -20/30 :naughty:

Opublikowano

Dobrze pamiętasz ;) choć dzisiejsza trasa z Sobieszewa wyszła 10,5 ale wszyscy wiemy dlaczego hehe

będzie 20/30 jak się amorki zużyją i będą do wymiany ;)

Opublikowano

Dobrze pamiętasz ;) choć dzisiejsza trasa z Sobieszewa wyszła 10,5 ale wszyscy wiemy dlaczego hehe

będzie 20/30 jak się amorki zużyją i będą do wymiany ;)

Oj to troszkę czasu minie :) ale nie ma tragedi bez tego :) wygląd :kox:

Opublikowano

Hehe no troszkę potrwa to fakt ale co tam, allroad też ładny i wszędzie wjedzie :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.