Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o i znalazl nam sie tu polonista,dzieciaku smigaj sie bolidem powozic a nie poprawiasz tu wszystkich,

paput a zimowki juz masz

Opublikowano
  • Autor
Ortografia się kłania lub trzeba iść do poradni psychologicznej sprawdzić czy nie ma się dysortografii.

Chyba dysleksji :wink4:Dysgrafia "częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania" tak dla ścisłości :)

Paput jak śnieg spadnie to sie podkręci :kox:

Ale umiesz czytać napisałem dysortografii, a nie dysgrafia jak Ty to przeczytałeś. Za dużo się siedzi przed komputerem na forum lub trzeba sobie sprawić okulary.

spokój na froncie ma być, nie kłócić mi się o pierdoły :decayed:

o i znalazl nam sie tu polonista,dzieciaku smigaj sie bolidem powozic a nie poprawiasz tu wszystkich,

paput a zimowki juz masz

zimóweczki w tamtym tygodniu odmalowałem tylko że to stal :kwasny: aluski sprzedałem te które miałęm na zime ale to było marne 15" :decayed:
Opublikowano

Jakieś łopaty ori 16nastki byłyby w sam raz na zimówki :P żeby było ciekawej można by było im strzelić jakiś kolorek :)

Opublikowano
  • Autor

Jakieś łopaty ori 16nastki byłyby w sam raz na zimówki :P żeby było ciekawej można by było im strzelić jakiś kolorek :)

16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade

mnie tez to czeka,i gwint w gore :thumbdown:

no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi :decayed:
Opublikowano

Jakieś łopaty ori 16nastki byłyby w sam raz na zimówki :P żeby było ciekawej można by było im strzelić jakiś kolorek :)

16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade

mnie tez to czeka,i gwint w gore :thumbdown:

no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi :decayed:

no to ja juz widze wyjazd z garazu jak nawali pol metra sniegu ,jak wsadzilem gwint to musialem prog w garazu rozwalic bo wjechalem tylko polowa auta,ciekawa zima tego roku sie zapowiada,moze zrobimy zawody,kto pierwszy zgubi zderzak

Opublikowano
Ortografia się kłania lub trzeba iść do poradni psychologicznej sprawdzić czy nie ma się dysortografii.

Chyba dysleksji :wink4:Dysgrafia "częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania" tak dla ścisłości :)

Paput jak śnieg spadnie to sie podkręci :kox:

Ale umiesz czytać napisałem dysortografii, a nie dysgrafia jak Ty to przeczytałeś. Za dużo się siedzi przed komputerem na forum lub trzeba sobie sprawić okulary.

Chłopcze nie wem jak Ty, ale ja większość czasu spędzam w garażu bo lubię sobie coś podłubać. Na forum zaglądam dla przyjemności wieczorami i w niedziele. Nie docinam kolegom o jakieś literówki w przeciwieństwie do Ciebie. I skoro zjadłeś słownik języka polskiego to może lepszym hobby dla Ciebie było by pisanie wierszy niż wynajdywanie ą ę ć ó :naughty: Pozdr.

A i co takiego wniosłeś ciekawego do tematu oprucz tego że sie dopie.... o ortografię??

Jakieś łopaty ori 16nastki byłyby w sam raz na zimówki :P żeby było ciekawej można by było im strzelić jakiś kolorek :)

16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade

mnie tez to czeka,i gwint w gore :thumbdown:

no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi :decayed:

no to ja juz widze wyjazd z garazu jak nawali pol metra sniegu ,jak wsadzilem gwint to musialem prog w garazu rozwalic bo wjechalem tylko polowa auta,ciekawa zima tego roku sie zapowiada,moze zrobimy zawody,kto pierwszy zgubi zderzak

Jak zdeź odpadnie to można przykljc go pianką poliuretanową :kox:

Opublikowano
Ortografia się kłania lub trzeba iść do poradni psychologicznej sprawdzić czy nie ma się dysortografii.

Chyba dysleksji :wink4:Dysgrafia "częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania" tak dla ścisłości :)

Paput jak śnieg spadnie to sie podkręci :kox:

Ale umiesz czytać napisałem dysortografii, a nie dysgrafia jak Ty to przeczytałeś. Za dużo się siedzi przed komputerem na forum lub trzeba sobie sprawić okulary.

Chłopcze nie wem jak Ty, ale ja większość czasu spędzam w garażu bo lubię sobie coś podłubać. Na forum zaglądam dla przyjemności wieczorami i w niedziele. Nie docinam kolegom o jakieś literówki w przeciwieństwie do Ciebie. I skoro zjadłeś słownik języka polskiego to może lepszym hobby dla Ciebie było by pisanie wierszy niż wynajdywanie ą ę ć ó :naughty: Pozdr.

A i co takiego wniosłeś ciekawego do tematu oprucz tego że sie dopie.... o ortografię??

Jakieś łopaty ori 16nastki byłyby w sam raz na zimówki :P żeby było ciekawej można by było im strzelić jakiś kolorek :)

16tki trochę małe na kolor ale oże by dały rade

mnie tez to czeka,i gwint w gore :thumbdown:

no gwintu nie chce mi się kręcic, najwyżej będziemy robić za pługi :decayed:

no to ja juz widze wyjazd z garazu jak nawali pol metra sniegu ,jak wsadzilem gwint to musialem prog w garazu rozwalic bo wjechalem tylko polowa auta,ciekawa zima tego roku sie zapowiada,moze zrobimy zawody,kto pierwszy zgubi zderzak

Jak zdeź odpadnie to można przykljc go pianką poliuretanową :kox:

popieram,calego posta, :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zapodałem setup zimowy, 15" stal :confused4: + zabezpieczony gwint=> smar+strecz+trytytki=+izolacja do rur :decayed:

nareszcie jeżdże jak człowiek :decayed: tylko kuźwa do niczego ta stal nie pasi :no:

i jeszcze jedno, na gwincie TA Technikxa da się pójść w góre ta samo jak miałem na początku swoją koziczkę, nie sądziełem że aż taki zakres regulacji jest :good:

Opublikowano

I jak Papucie twardo jest przy większym prześwicie ??

Też chciał bym sobie podnieść troche auto ale nie mam klucza :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

I jak Papucie twardo jest przy większym prześwicie ??

Też chciał bym sobie podnieść troche auto ale nie mam klucza :embarrassed:

wyślę CI pocztą :decayed:

ni hu hu nie jest twardo, może to zasługa balonowych 15". ale kurcze jak się teraz przyjemnie jeździ w koleinach :polew:

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:
Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

a w lecie płaczesz :decayed:
Opublikowano

Pastaldo, nawet nie wiesz jaka frajdą może być kręcenie kluczem :naughty::kox::wink4:

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

a w lecie płaczesz :decayed:

nie płacze :tongue4: jeżdzę sobie wygodnie na tapczanie :naughty::kox:

Pastaldo, nawet nie wiesz jaka frajdą może być kręcenie kluczem :naughty::kox::wink4:

nie wątpię :decayed: ale nie koniecznie musi byc klucz od gwintu :decayed:

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wachacze klocki :)

Opublikowano

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wahacze klocki :)

nawet mi nie mówcie jak było +15C to sie czaiłem z wymianą zawiasu, a teraz trzeba w okolicach 0C przerzucać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak sE nie załatwie na miejscu to zamówie z Alle. albo się bede komunikował :good:

:good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 10:31_________________________________________________śpiesz się spiesz, bo zima zaraz przyjdzie i zawiśniesz na pierwszym lepszym garbie :decayed:

i w takiej sytuacji się śmieje że nie musze grzebać przy zawieszeniu jak nadchodzi zima :tongue4:

A ja tam w takiej sytuacji zawsze sie ciesze że sE cos pogrzebe przy zawieszeniu :decayed: Przy okazji sprawdze wahacze klocki :)

nawet mi nie mówcie jak było +15C to sie czaiłem z wymianą zawiasu, a teraz trzeba w okolicach 0C przerzucać :decayed:

wczoraj było u mnie -1 i kręciłęm na dworze :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.