Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
papuciak, pokazuj te foty :naughty:
foty beda jak ogarne fele, przede mną wiele godzin docierania tego co uprzednio umalował właściciel:kwasny:
Opublikowano

dawaj fote naciagu, fela nas nie interere:grin:

Opublikowano
  • Autor
dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p

jakich podróbbach?:facepalm::grin:

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 13:05 ----------

czarny czy biały bbesior?:co:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

j82pjxb1d

Opublikowano

biały

Opublikowano

biały:wink:

fajne te gumki, jeździłeś już na nich?

Opublikowano
  • Autor

jeździłem, ładnie odprowadzają wodę, są ciche przy tym i tanio wyrwałem bo to tzw leżaki z końca 2009 roku, nawet bardzo tanio bym rzekł:decayed:

Opublikowano

zdecydowanie białe ;)

Opublikowano

a kiedy będą foty auta z tym kółkiem?:naughty:

Opublikowano

jazda na 35 jest przej....ana, ale lansior jest:)naciąg wyszedł niezły na tej 8,5!

Opublikowano

biały z@jebisty :kox:

Opublikowano
  • Autor
a kiedy będą foty auta z tym kółkiem?:naughty:

jak wymaluje wszystkie:decayed:

Opublikowano

białe robią robotę! :decayed: tak jak kuternik napisał, jazda na 35 profilu przerąbana ale wizualnie - szał pyty :banan:

Opublikowano
dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p

jakich podróbbach?:facepalm::grin:

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 13:05 ----------

czarny czy biały bbesior?:co:

http://s16.postimage.org/j82pjxb1d/image.jpg

http://s16.postimage.org/j9cndccv5/image.jpg

http://s16.postimage.org/ua7sid541/image.jpg

http://s16.postimage.org/hwuybgffl/image.jpg

http://s16.postimage.org/r5x4lkobl/image.jpg

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

http://postimage.org/image/j82pjxb1d/

musze miec te felgiiii:jerk:
Opublikowano
  • Autor
dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p

jakich podróbbach?:facepalm::grin:

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 13:05 ----------

czarny czy biały bbesior?:co:

http://s16.postimage.org/j82pjxb1d/image.jpg

http://s16.postimage.org/j9cndccv5/image.jpg

http://s16.postimage.org/ua7sid541/image.jpg

http://s16.postimage.org/hwuybgffl/image.jpg

http://s16.postimage.org/r5x4lkobl/image.jpg

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

http://postimage.org/image/j82pjxb1d/

musze miec te felgiiii:jerk:

:cicho: jak się znudzą to Ci kajtnę:grin:

Opublikowano
dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p

jakich podróbbach?:facepalm::grin:

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 13:05 ----------

czarny czy biały bbesior?:co:

http://s16.postimage.org/j82pjxb1d/image.jpg

http://s16.postimage.org/j9cndccv5/image.jpg

http://s16.postimage.org/ua7sid541/image.jpg

http://s16.postimage.org/hwuybgffl/image.jpg

http://s16.postimage.org/r5x4lkobl/image.jpg

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

http://postimage.org/image/j82pjxb1d/

musze miec te felgiiii:jerk:

:cicho: jak się znudzą to Ci kajtnę:grin:

bede sie dowiadywal:banan:
Opublikowano
  • Autor

szybki strzał z balkonu na brudasa:kwasny:

aaa.jpg

Opublikowano
  • Autor
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

Opublikowano
bajerka jest :wink: tylko coś wysoko stoi :decayed:

trochę tak ale weź go teraz na takim niskim profilu opuść to będzię rył mordą o każdą nierówność:decayed:

fakt... coś za coś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.