Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--


paput

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

Widzę, że mój wątek jest czytany :whistling:

no patrzyłem jak wyglądał grill s4 z halogenami żółtymi ale nie widzę tej foty u Ciebie

bo planuje może na wiosnę halo zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn it :kwasny: fajna sztuka, niech sluzy :thumbup1: znaczek OOOO zostawiasz tak czy w biel idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn it :kwasny: fajna sztuka, niech sluzy :thumbup1: znaczek OOOO zostawiasz tak czy w biel idzie?

nie no zostaje ori chrom, poza tym nie mam już białych znaczków:decayed: mam trochę nieaktualne fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki, nie mogę się doczekać efektu na samochodzie :naughty:

nie robiłem, pstryknę coś jak dojdzie znaczek może

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 16:47 ----------

wpadł grill s4:naughty:

http://s2.postimage.org/suuynd0h1/image.jpg

http://s2.postimage.org/nuit7fstk/image.jpg

grila prysnij plastidipem bo odpryski widac, tez takie mialem to zakrylo je i wyszlo git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki, nie mogę się doczekać efektu na samochodzie :naughty:

nie robiłem, pstryknę coś jak dojdzie znaczek może

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 16:47 ----------

wpadł grill s4:naughty:

http://s2.postimage.org/suuynd0h1/image.jpg

http://s2.postimage.org/nuit7fstk/image.jpg

grila prysnij plastidipem bo odpryski widac, tez takie mialem to zakrylo je i wyszlo git:wink:

wiem własnie są lekkie odpryski, ramkę oklejałem a grill własnie się maluje ale zwykłym lakierem zobacze czy nie odpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill też oklejałeś tą samą folią co dekory? Jak duży kawałek folii zamawiałeś, żeby stykło? Kiedy wrzucisz fotki wnętrza? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się sprawuje ten gwint Ta-technix? zadowolony jesteś?

gwint jest ok, nic się z nim złego nie dzieje, na początku jeden amor skrzypiał gdy było wilgotno ale wyrobił się i przestał, fakt gdy jest nisko mógłby być sztywniejszy, no ale niektórych rzeczy nie przeskoczymy

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Grill też oklejałeś tą samą folią co dekory? Jak duży kawałek folii zamawiałeś, żeby stykło? Kiedy wrzucisz fotki wnętrza? :naughty:

stary grill oklejany był ale nowy nie, fotek wnętrza jeszcze nie mam, zimno na dworze:wink:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

grill s4 odmalowany + znaczek s4 który był z grillem- zaraz się zacznie:grin:, sam nie wiem może będę z nim jeździł może nie, jeszcze zobaczę

auto uwalone jak nie wiem, więc nie ma efektu

grill1.jpg

grill2.jpg

grill3.jpg

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

no i fotki wnętrza - trochę syf w środku no ale to zima :decayed:

wne1.jpg

wne3.jpg

wne8.jpg

wne4.jpg

wne5.jpg

wne6.jpg

wne7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory oklejane ? jak tak to jaki koszt ? ;>

oklejane, aukcje z allegro wklejałem ze dwie strony wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

oj tam, oj tam:decayed:

DSC_0096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuć dobrze że masz 2 kolorową tapicerke boczków w aucie, bo jak by była czarna to by to sie wszystko zlało:wink:

wiem i dlatego spodziewałem się ze może wyjść ok:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosne bedzie sesja z b6 Michala jak zamontuje halogeny:-) moze w miare fajnie wyjdzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...