Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--


paput

Rekomendowane odpowiedzi

To działaj z tym wydech em koniecznie, ale końcówki pomruk trochę zmieniły co? :wink:

Mam takie plany kupić identyko motor w Q tyle ze w sedanie jakoś bardziej mi się widzi, co do awaryjności to jedni piszą tak a drudzy tak, zależy jak kto dba. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działaj z tym wydech em koniecznie, ale końcówki pomruk trochę zmieniły co? :wink:

Mam takie plany kupić identyko motor w Q tyle ze w sedanie jakoś bardziej mi się widzi, co do awaryjności to jedni piszą tak a drudzy tak, zależy jak kto dba. :wink:

niby tak, miałem 1.9 TDI i jedni piszą że pancerny, a mi się sypał:kwasny: aż w końcu się posypał na pewnym skrzyżowaniu:decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

To działaj z tym wydech em koniecznie, ale końcówki pomruk trochę zmieniły co? :wink:

Mam takie plany kupić identyko motor w Q tyle ze w sedanie jakoś bardziej mi się widzi, co do awaryjności to jedni piszą tak a drudzy tak, zależy jak kto dba. :wink:

no gdzięż końcówki:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie nabijaj bo nigdy końcówek samych nie montowalem do tłumika tylko caly tlumik końcowy dlatego nie wiedziałem czy pomruk się zmienia. :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same grube mody:decayed:

Nie no żart, obniżaj i będzie git:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same grube mody:decayed:

Nie no żart, obniżaj i będzie git:thumbup1:

powiem szczerze ze dopiero teraz przyjrzałem się temu zdjęciu i jakoś faktycznie wysoko tył wyszedł a w rzeczywistości tak wysoko nie stoi

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

średnio mi sie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale d*pa teraz wygląda jeszcze zacniej ;)

dzięki:decayed:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:50 ----------

no i bawię się dalej folią, tym razem pseudo USA, póki co jedna warstwa ale wydaje mi się trzeba jeszcze jedną nakleić bo jest za jasno

usac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale d*pa teraz wygląda jeszcze zacniej ;)

dzięki:decayed:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:50 ----------

no i bawię się dalej folią, tym razem pseudo USA, póki co jedna warstwa ale wydaje mi się trzeba jeszcze jedną nakleić bo jest za jasno

http://img248.imageshack.us/img248/2173/usac.jpg

ładnie to wychodzi, to jest żółta folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale d*pa teraz wygląda jeszcze zacniej ;)

dzięki:decayed:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:50 ----------

no i bawię się dalej folią, tym razem pseudo USA, póki co jedna warstwa ale wydaje mi się trzeba jeszcze jedną nakleić bo jest za jasno

http://img248.imageshack.us/img248/2173/usac.jpg

ładnie to wychodzi, to jest żółta folia?

no właśnie pomarańczowa:decayed: chyba jeszcze jedną warstwę muszę nakleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz, czy od środka kleiłeś? Kumpel kleił od środka 4 warstwy i wyszło fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz, czy od środka kleiłeś? Kumpel kleił od środka 4 warstwy i wyszło fajnie

z zewnątrz, póki co nakleiłem jedną warstwę folii ale to mało:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gładki zderzak u Ciebie by zrobił robotę :wink: sorry za OT.

Jedni kleją żółtą folię a inni chyba pomarańczową, bo co widzę to inny odcień tych US'ów :wink: różne aparaty, ustawienia pewnie też swoje robi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą folią całkiem całkiem :good:

Moglbym prosic o ten wzór wyciecia folii, bo wiem, ze takowy gdzies sie juz przewijał :whistling:

ja też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą folią całkiem całkiem :good:
Moglbym prosic o ten wzór wyciecia folii, bo wiem, ze takowy gdzies sie juz przewijał :whistling:

ja też :wink:

mi radimm podsyłał ale dokument wygasł i nie mogę tego otworzyć i przesłać, walcie do niego na PW

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 14:05 ----------

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 21:32 ----------

w oczekiwaniu na naklejki na dekielki z logo BBS sprawdzam róże opcje używając tego co mam w domu:decayed:

po lewej stary stickerbomb z folii Oracal a po prawej czarna folia 3M, chyba cza poczekac na BBSa:decayed:

57765392.jpg

84816498.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...