Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw tak jak jest.

hmm, mówisz

chętnie bym zobaczył VT jak by to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dekory mają się wyróżniać, a nie rączki. Obecnie ładnie się to wszystko komponuje ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi robotę na tej feldze :jerk:

odrobinkę robi:decayed:

zima.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka paput, cała reszte też witam, jestem już na forum jakiś czas tylko jakoś nie mam weny do udzielania się, zresztą jestem w większości spraw mechanicznych trochę lewy, więc powtórnie się przywitam ;P

A teraz do rzeczy, przede wszystkim gratuluje świetnych modów i tych felg pewnie w rzeczywistości robią jeszcze lepsze wrażenie, nie wiem czy pamiętasz ale kupiłem od Ciebie poprzednie 17" i mam tez co do nich pytanie. Może się mylę ale chyba miałeś robioną polerkę rantów tak? jeżeli tak to robiłeś ją sam czy oddałeś w jakieś profesjonalne ręce?:) bo ja właśnie przed sezonem nad tym się zastanawiam, nigdy sam tego nie robiłem i nie wiem czy zaczynać czy lepiej się w to nie pchać żeby czegoś nie spaprać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka paput, cała reszte też witam, jestem już na forum jakiś czas tylko jakoś nie mam weny do udzielania się, zresztą jestem w większości spraw mechanicznych trochę lewy, więc powtórnie się przywitam ;P

A teraz do rzeczy, przede wszystkim gratuluje świetnych modów i tych felg pewnie w rzeczywistości robią jeszcze lepsze wrażenie, nie wiem czy pamiętasz ale kupiłem od Ciebie poprzednie 17" i mam tez co do nich pytanie. Może się mylę ale chyba miałeś robioną polerkę rantów tak? jeżeli tak to robiłeś ją sam czy oddałeś w jakieś profesjonalne ręce?:) bo ja właśnie przed sezonem nad tym się zastanawiam, nigdy sam tego nie robiłem i nie wiem czy zaczynać czy lepiej się w to nie pchać żeby czegoś nie spaprać ;P

siema

nie nie miałem robionej polerki, sam próbowałem ale alu rant jest ciężko spolerować zwłaszcza w feldze nierozkręcalnej- najlepiej oddać w profesjonalne ręce albo próbować się samemu bawić choć to mozolna praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, pewnie się pobawie trochę sam a jak będę widział że efektów nie widać to wtedy się pokusze i fachowe ręce ;P

spoko, potrzebna dobra pasta i duuużo cierpliwości a efekt będzie fajny

---------- Post dopisany 24-03-2013 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 15:33 ----------

VT by radimm, -> żółte halo, pasuje:mysli:

paput.jpg

oraz, robić czarne rączki czy zostawić szare?

przed

wntrzem.jpg

po

wntrzem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo tak, rączki niet
zostaw rączki tak jak są :wink:

tak własnie zrobię, dzięki za sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi czarne wiec poki co daje rade - wiosno przybywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerń jedynie będzie pasowała jak bedą fotele, podsufitka, ale obecnie nie pasi zostaw jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerń jedynie będzie pasowała jak bedą fotele, podsufitka, ale obecnie nie pasi zostaw jak jest :wink:

też tak uważam, ale na bank wleci jeszcze jeden mały czarny akcent:whistling:

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 22:56 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś filmy nagrane z udziałem Audicy ? :naughty:

niestety nie, a czemu pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądałbym ją w akcji, jak się zbiera, jak V6 2.4 brzmi :wink: A szczególnie jak mruczy posuchalbym, jak byś miał możliwość nagrania to był bym wdzięczny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądałbym ją w akcji, jak się zbiera, jak V6 2.4 brzmi :wink: A szczególnie jak mruczy posuchalbym, jak byś miał możliwość nagrania to był bym wdzięczny :naughty:

nic jeszcze z wydechem nie modziłem, sam końcówki sebringa założyłem choć miałem cały końcowy wydech ale okazało sie że jest w kiepskim stanie

sporo tego na youtube, nie zastanawiaj sie tylko kupuj bo to mało awaryjne jednostki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...