Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ale jaja Paput, to nawet wygląda :decayed:

to nawet wygląda spod maski:grin:

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 21:57 ----------

progress pod maską

93ya.jpg

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2013 at 21:32 ----------

na wakacjach, w towarzystwie klubowej B6:naughty:

fzeq.jpg

Opublikowano
ale jaja Paput, to nawet wygląda :decayed:

to forum czyni cuda, paput jest na to żywym dowodem :decayed:

no ładnie paput ładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
ale jaja Paput, to nawet wygląda :decayed:

to forum czyni cuda, paput jest na to żywym dowodem :decayed:

no ładnie paput ładnie :wink:

:grin:

na wojewódzkiego nie muszę brać wazeliny, cała tubka poszła w tym poście:grin:

danke:hi:

Opublikowano
ale jaja Paput, to nawet wygląda :decayed:

to forum czyni cuda, paput jest na to żywym dowodem :decayed:

no ładnie paput ładnie :wink:

:grin:

na wojewódzkiego nie muszę brać wazeliny, cała tubka poszła w tym poście:grin:

danke:hi:

warto to by sie pokazac na spocie...

Opublikowano

No przyjedzie do Radzynia 25.08 :wink:

Opublikowano
No przyjedzie do Radzynia 25.08 :wink:
popiół dużo popiołu
Opublikowano
  • Autor
No przyjedzie do Radzynia 25.08 :wink:
popiół dużo popiołu

:grin:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

vvab.jpg

p7tn.jpg

s9kz.jpg

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

mn7b.jpg

rqv8.jpg

uv37.jpg

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

vja8.jpg

Opublikowano

No spali się ten trumienwagen i będzie dużo popioła :decayed: paput Ty masz znaczek S4 na grillu? :kwasny: popraw to bo zmienię zdanie na Twój temat :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No spali się ten trumienwagen i będzie dużo popioła :decayed: paput Ty masz znaczek S4 na grillu? :kwasny: popraw to bo zmienię zdanie na Twój temat :decayed:

s4, był przy kupnie i póki co jeździ

wprawne oko zauważy że to nie s4 choćby po zdesiu więc nie ma o co drzeć szat, na razie zostaje, możesz ścierać wazelinę:grin:

Opublikowano

Aha wprawne oko, a Ci co się nie znają niech sobie myślą, że paput w niedziele po sumie jeździ S4? :decayed: W sumie co za różnica przecież spalanie podobne... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Aha wprawne oko, a Ci co się nie znają niech sobie myślą, że paput w niedziele po sumie jeździ S4? :decayed: W sumie co za różnica przecież spalanie podobne... :decayed:

a i cena s4 b5 nie powala, to w zasadzie pospolite auto, nie to co RS4, a emblemat odnosi się do grilla i jak mi się znudzi to go zdejmę

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

tudzież sprzedam grill lub auto:naughty::whistling:

Opublikowano

to go zdejmij:kox: będzie odrazu lepiej wygladał:wink:

Opublikowano
  • Autor
to go zdejmij:kox: będzie odrazu lepiej wygladał:wink:

kurfa zdjęcia takie ładne porobiłem to się grylla czepili:grin::grin:

---------- Post dopisany 31-07-2013 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 19:15 ----------

m4nf.jpg

Opublikowano

Chodzi o to, że diabeł tkwi w szczegółach:wink: Znaczek ożywia grill to fakt ale zamiast tego można wstawić znaczek np. a4-klub. Swoją drogą po LPU jeździ B5 z ori grillem od RS4 ze znaczkiem S4:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chodzi o to, że diabeł tkwi w szczegółach:wink: Znaczek ożywia grill to fakt ale zamiast tego można wstawić znaczek np. a4-klub. Swoją drogą po LPU jeździ B5 z ori grillem od RS4 ze znaczkiem S4:decayed:

znam diesle które jeździły ze znaczkiem RS4:whistling:

zoabczy się, ciekawe jak by ten od golfa przsował w grill s4

ale chyba kupa by była

kowi rób mi tu VT:grin:

3381529655

Opublikowano

Ja znam diesla, które nawet bez znaczka są brane za RS-y:naughty:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

V6 w grillu może wyglądać ciekawie:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ja znam diesla, które nawet bez znaczka są brane za RS-y:naughty:

jaki dziennikarz taki RS:grin:

dobra koniec OT

Opublikowano

:grin:

images?q=tbn:ANd9GcT9Mbz28D_Qu8j1Q8NBiiOiyrAlTqgi-q_XLFxo7gS0XxYifJ49

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widziałem to:decayed:

because nice look:decayed:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 22:06 ----------

w4ba.jpg

Opublikowano

widziałem to:decayed:

because nice look:decayed:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 22:06 ----------

http://img839.imageshack.us/img839/4053/w4ba.jpg

wyglada jakby miala gejlajny w lampie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.