Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W LPU jest gdzie seszyn robić, nice photo w Kazimierzu można pyknąć...

Opublikowano
  • Autor
v8:whistling:

+1 :decayed:

jeszcze w ośce albo w pseudo quattro na haldexie ;p

nie bedzie zadnej a3

foch! :thumbdown:

v8:whistling:

:decayed: poki co bedę latał, jak wpadnie grosza to się wystawi

W LPU jest gdzie seszyn robić, nice photo w Kazimierzu można pyknąć...

e tam, nie ma już, wszystko obfocone:decayed:

Opublikowano
W LPU jest gdzie seszyn robić, nice photo w Kazimierzu można pyknąć...

paput lubi w lesie tylko:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
W LPU jest gdzie seszyn robić, nice photo w Kazimierzu można pyknąć...

paput lubi w lesie tylko:polew::polew:

:grin: coś w tym jest, lubie na łonie:grin:
Opublikowano

Sporo pracy włożone widzę, ale bylo warto :D Gratki fajnego autka :D

Opublikowano
  • Autor
Sporo pracy włożone widzę, ale bylo warto :D Gratki fajnego autka :D

dzięki:hi: trochę dłubania było, szykuje mi sie kolejne dłubanie bo wylał jeden amor od gwintu z tyłu :kwasny:

Opublikowano

Ładna sztuka:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ładna sztuka:)

:hi: dzieki

no i tak jak pisałem wylał gwint. amor TA Tech z jednej strony z tyłu po 20 tys km:facepalm: bujało jak na łodzi

teraz włożyłem na tył springi Weiteca -40 :decayed: i amory Monroe E2037

dziękówka dla Beja i Adzio:hi:

image.jpg

Opublikowano

no to niewiele wiecej jak supersport, z tym że moje nie zdązyły wylać:decayed: tak wiec mozna podsumowac, jak sprzedajesz auto i masz walniete konkretne sporotwe amory i niechcesz doprowadzać do serii to kupujesz gniot niskobudżetowy, skręcasz i sprzedajesz:grin:

Opublikowano
  • Autor
no to niewiele wiecej jak supersport, z tym że moje nie zdązyły wylać:decayed: tak wiec mozna podsumowac, jak sprzedajesz auto i masz walniete konkretne sporotwe amory i niechcesz doprowadzać do serii to kupujesz gniot niskobudżetowy, skręcasz i sprzedajesz:grin:

czemu gniot? komplet nowego weiteca kosztuje tyle samo co Eibach, ten model Monroe kosztuje po 400 zł za sztukę więc to dużo lepsze zestawienie niz gówniany TaTech

sam nowy tył kosztuje tyle tutaj co kompletny nowy TaTech

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

a i ze sprzadażą auta to był wał, mam niestety/stety inne wydatki:decayed: póki co oczywiscie

Opublikowano

gniot w sensie gwint niskobudżetowy, na sezon starczy:decayed:

Opublikowano

Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Opublikowano
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Git, chyba o to chodzilo :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Git, chyba o to chodzilo :wink:

dokładnie, dzięki za udaną transakcje :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ----------

dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem

Opublikowano
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Git, chyba o to chodzilo :wink:

dokładnie, dzięki za udaną transakcje :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ----------

dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem

mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Git, chyba o to chodzilo :wink:

dokładnie, dzięki za udaną transakcje :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ----------

dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem

mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm:

dokładnie, ktos oglada auto patrzy i mówi "fajne", podchodzi patrzy na szybę i taka reakcja ":kwasny::kwasny::kwasny:" juz nie mówiąc jak mnie to wkurzało, zastanawiałem sie czasami czy nie przepuszcza tamtędy wilgoci

Opublikowano
Pokaz jak siadl ten tyl :decayed:

w zasadzie jak na gwincie no moze 0,5 cm wyzej ale pewnie sie ułoży jeszcze

Git, chyba o to chodzilo :wink:

dokładnie, dzięki za udaną transakcje :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 17:17 ----------

dzisiaj wpadła nowa szyba czołowa/już nie ma Polish Worksa:whistling: = nareszcie pozbyłem sie parchów przy styku szyby z dachem

mnie też ten temat męczy, trzeba ciąc szybe i wrzucić nowa uszczelke:facepalm:

dokładnie, ktos oglada auto patrzy i mówi "fajne", podchodzi patrzy na szybę i taka reakcja ":kwasny::kwasny::kwasny:" juz nie mówiąc jak mnie to wkurzało, zastanawiałem sie czasami czy nie przepuszcza tamtędy wilgoci

byc może, mi szumi tam przy prędkościach powyżej 100

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hmm, która wersja? Czy zostają białe?:decayed:

1795751_655777544490117_5826287002722215538_n.jpg

10274065_655777547823450_5238111722851566400_n.jpg

10012469_655777534490118_3798816536478524609_n.jpg

Opublikowano

wersja taka, że kręc gwintem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.