Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet stylistyczny OSIR Design


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że wszystkim się obwódki spodobały haaha:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że dzisiaj tak siedząc w aucie przyglądałem się licznikowi i jakby pomalować te szare blendy w Piano do tego dać te nakładki byłaby malina ja mam jeszcze resztę dekorów Piano to by bardzo fajnie się komponowało jak coś to można by grupowe zakupy zrobić dowiedzieć się tylko o cenę z wysyłką i można zamawiać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że dzisiaj tak siedząc w aucie przyglądałem się licznikowi i jakby pomalować te szare blendy w Piano do tego dać te nakładki byłaby malina ja mam jeszcze resztę dekorów Piano to by bardzo fajnie się komponowało jak coś to można by grupowe zakupy zrobić dowiedzieć się tylko o cenę z wysyłką i można zamawiać:wink:

Ja tak właśnie planuję. ramka w piano (już zakupiona :) ) i teraz te ramki by się zadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym chętny na te obwódki i nawet jakby były z Germany to byłyby w marcu bo kuzyn przyjeżdża ale jak wciskasz na stronie głównej Germany to France wyświetla , więc nie wiem o co kaman:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dowiadywał się ktoś w sprawie tych obwódek?

Gdzie to w ogóle można zamówić?

Wlazłem na stronę niemieckiego sprzedawcy a tam strona po francuzku:facepalm: ja z francuzkiego to tylko lizaki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem, że na niemieckim odnośniku jest po francusku a na UK wychodzi, że można tylko do Audi TT zamawiać więc nie wiem gdzie by jeszcze uderzyć:kwasny:

W Szwajcarii wychodzi około 150zł+ przesyłka nie wiem czy w ogóle to wyślą do pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc obleciałem wszystkie podane tam strony i stwierdzam że ta pierdoła jest nie do kupienia:facepalm:

Już myślałem że uda mi się na Szwajcarskiej stronie ale buraki nie wysyłają do innych krajów, tylko na terenie Szwajcari

Przetłumaczone przez wujka googla:

Dostawy poza terytorium Szwajcarii nie są akceptowane. Dostawy dokonywane są zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności i / lub zamówionych towarów.

Dostawy są realizowane w Szwajcarii przez Swiss Post i jej usług PostPac priorytet.

A tak całkiem na marginesie cena w Szwajcarii 38€ czyli około 155zł + przesyłka (za komplet L+R)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to właśnie wybadałem chyba trzeba będzie odpuścić temat...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podobne obwódki na ebay tylko trochę zalatują chińszczyzną no i cena:facepalm:

Audi A4 A5 S4 RS4 ALU Zierblenden Neben Tacho S Line 8K B8 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że nikt z forum nie ma kogoś znajomego w Szwajcarii aby mu przelać kasę żeby to zamówił i odesłał do polski. Określcie się ile byłoby chętnych to może ja coś pochytam. Znam kogoś kto tam ma znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że nikt z forum nie ma kogoś znajomego w Szwajcarii aby mu przelać kasę żeby to zamówił i odesłał do polski. Określcie się ile byłoby chętnych to może ja coś pochytam. Znam kogoś kto tam ma znajomego.

Ja byłbym chętny, można by jakąś liste zrobić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął w sumie i tak myślałem nad przeróbką licznika, niestety w Szwajcari nie mam żadnych chodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciotkę w Szwajcarii pisałem dzisiaj do niej w tej sprawie i powiedziała, że może mi to zamówić tylko ona ma taką pracę, że jest rzadko w domu i zamówić może dopiero za dwa tygodnie bo teraz jest w indiach no i zanim to do niej przyjdzie i później przesyłka dalej do tego to, że jest rzadko w domu to wszystko może by na wielkanoc była w polsce ta paczka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz czas zająć się tym może by to z USA ściągnąć ciekawe ile by przesyłka wyszła bo zakup jest tańszy jak np. w Szwajcarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kogoś w USA więc mogę się zorientować dajcie tylko link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jednak daruję zakupiłem już licznik od A5 i bedę to rezał, lepiej mi sie podoba niż te wstawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie napisałem do amerykancow emilka, pozostaje czekac. koszt do PL od 16-55$ (przynajmniej tak wynika ze strony) zobaczymy co odpowiedza i jak to wychodzi czasowo bo o to tez zapytałem. Dam Wam znać :wink:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 21:28 ----------

Pany, czy aby na pewno dobrze to wyglada? :wink:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

5 sets:

- U.S.P.S. Priority Mail International ($60.70) 6-10 business days

- U.S.P.S. Priority Mail Express International™ ($72.55) 3-5 business days

10 Sets:

- U.S.P.S. Priority Mail International ($81.45) 6-10 business days

- U.S.P.S. Priority Mail Express International™ ($94.80) 3-5 business days

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...