Skocz do zawartości
IGNOROWANY

palenie w samochodzie


PawełAn

Rekomendowane odpowiedzi

ciezka sprawa jak po praniu nie pomoglo to tylko odswiazacz powiesic i czekac az samo zniknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem o sposobie pozostawienia słoika otwartego z denaturatem w środku na noc i otwarciu tylnych jednych drzwi i jednych przednich po przekątnej. Ale niewiem czy to jest skuteczne usłyszane jedynie od handlarzy autami z wieloletnim stażem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na brzyki zapach w lodówce pomaga rozkrojone jabłko, niweluje kazdy przykry zapach (sprawdzone). Może podziała w samochodzie. Tak troche OT, kolega kupił w Holandii Dodge-a Voyager-a od myśliwego i tak jak w nim waliło burkiem to głowa mała.

pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche OT, kolega kupił w Holandii Dodge-a Voyager-a od myśliwego i tak jak w nim waliło burkiem to głowa mała.

W Lublinie Policja wystawiła na aukcje auta pokradzieżowe i pochodzące z przestępstw.Koleś wylicytował fure za dobrą kase i zadowolony pojechał do domu.Ale coś w aucie śmierdziało i próbował ten smród zwalczyć.Odświeżacze nie pomagały , choinki zapachowe też.Pojechał na pranie tapicerki.Niestety to też nie przyniosło żadnego efektu.Załamay facet pojechał na Komende porozmawiać na temat smrodu w aucie :) Jakież było jego zdziwienie , gdy policjant powiedzał mu , że prze tydzień czasu w bagażniku leżał trup :shock: Niestety tego zapachu w żaden sposób nie dało się zwalczyć i koleś załamany musiał pożegnać się z autem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam taki jeden sposób jak zasmrodzić auto. Sposób od handlarzy z niemiec. Jedziesz do helmutowskiego komisu, robisz jeden myk. Przyjeżdżasz za jakiś czas i autko jest już dużo tańsze :smile: Później wymieniasz zasmrodzone elementy i smród znika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze auto jest po spaleniu i dlatego smierdzi troche spalenizna w srodku. Ciezko jest usunąć brzydki zapach.

Ja bym sprobował sody oczyszczonej. Kiedys ogladalem mith busters jak czyscili jakies pomieszczenie z gnoju i zgnilizny i wlasnie soba dala najlepszy efekt bo wszystkie proszki do zabijania zapachow byly oparte na podobnej zasadzie dzialania.

Nie wiem czy lepiej wymieszac sode z woda i przetrzec elementy czy wysypać kilka torebek na tależyki i porozstawiać w aucie, ale wiem ze to jedna ze skuteczniejszych metod.

Poszukaj tez gdzies pod wykladziną i tapicerką czy nie masz śladów spalenizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...