Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat


dante0018

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie, wczoraj bodajże dzwonił do mnie koleś z Polsatu i próbował jeszcze namówić na pozostanie w ofercie. Odmówiłem i od 1 marca nie będzie już polsatu.

A jeśli chcesz zrezygnować to musisz to jeszcze w lutym zrobić, masz na to 30 dni od wprowadzenia zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z dekoderem - trzeba im odesłać na własny koszt? Są ew. jakieś terminy zwrotu dekodera?

Na jakie platformy macie zamiar przejść? N-ka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mogę polecić N-kę wziąłem w grudniu w promocji za 48 zł na 13 miesiecy 17 kanałów HD w tym jak ktoś ma TV 3D to może pooglądać sobie kanał nshow 3D efekt masakrujący :kox: do tego jeszcze dekoder z nagrywarką dostałem za 48 zł.

P.S. Dużo moich znajomych zrezygnowało z Polsatu i właśnie przeszli na N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat straci dużo klientów przez brak BBC.

Na szczęście 15 serię Top Gear'a obejrzałem będąc we wakacje w Anglii :naughty:

Teraz tam leci 16 seria, czyli za ponad pół roku pewnie bedzie u nas, i może do tego czasu Polsat zobaczy swój błąd i zwróci BBC :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ja akurat mam na własność, ale jeśli jest wypożyczony to trzeba odesłać na swój koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak z terminami odsyłki....Pismo z wypowiedzeniem umowy tak czy tak dzisiaj poszło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telewizję cyfrową w UPC i nie narzekam :good: Tylko w moim pakiecie jest chyba tylko 5 kanałów HD :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupcie sobie najbardziej cywilizowana stacje : CYFRA+ i problem z głowy. a nie tam jakies enki i inne popierdólki :thumbdown:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 08:23_________________________________________________BTW troche dziwna jest polityka polsatu. do niedawna cyfra miała wszystkie kanały , oprócz typowo polsatowskich i to dla zwyklego zjadacza chleba było decydujące zeby wybrać badziewny polsat niz canal+ ,bo na C+ nie leci "pierwsza miłość" itp.

od kilku miesięcy ,za darmo do cyfry dorzucili wszystkie typowo polsatowskie kanały , polsat sport , itp. moim zdaniem to strzał w kolano dla polsatu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę, ale niezmiernie mnie to cieszy bo też mam Cyfrę i czasem tego Polsatu brakowało i nie ze względu na Pierwszą Miłość :kox: tylko na siatkówkę, teraz to już raczej Cyfry nikt nie przebije póki co :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy sie tylko Canal+ i Speedway Grand Prix :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku miesięcy ,za darmo do cyfry dorzucili wszystkie typowo polsatowskie kanały , polsat sport , itp. moim zdaniem to strzał w kolano dla polsatu :thumbdown:

Masz Polsat Sport w Cyfrze? U mnie nie działa, na liście na stronie cyfry też nic nie piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy sie tylko Canal+ i Speedway Grand Prix

No to było głównym i jedynym powodem dla którego wziąłem Cyfrę :kox:

Masz Polsat Sport w Cyfrze? U mnie nie działa, na liście na stronie cyfry też nic nie piszą...

No Polsatu Sport jeszcze nie ma póki co, ale myślę że to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, po jakim czasie odezwała sie osoba z Polsatu po wysłaniu rezygnacji?

Ok 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu skarga została przeczyta i ktoś się nią zainteresował :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do uzytkowników polsatu. Oglądacie sobie jakis program wszystko fajnie a tu nagle jeb okienko wyskakuje na caly telewizor z jakimiś znaczkami i trzeba nacisnąć ok zeby wylaczyc. Tez tak macie? Wkur...to mnie strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkur...a to strasznie i nie wiadomo od czego to jest, a od paru dni to już jest przegięcie bo wyskakuje co chwile. Dobrze że już mi się umowa kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CP to około 1,5m-ca temu podziękowałem im.

Główna przyczyna wtedy było bak BBC,teraz mam N i powiem wam tak:

-dodzwonić się do CP(masakra nawet do 15 min)a i w N ludzie bardziej obcykani

-nowy dekoder CP to szrot(teściu i paru znajomych musieli wymieniać bo ciągle się wieszał)do tego wpienia mnie jak w CP trzeba pilotem centralnie wycelować w dekoder co by załapał :thumbdown:

Naj przegrane jest to że w CP opłaca się zrezygnować z umowy i podpisać nową wtedy masz np pół roku za darmo.

Jak ktoś zastanawia się CP czy N to moim zdaniem N :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...